×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی (Sliding Glass Door)

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی(Sliding Glass Door) ساخت کارخانه GEZE آلمان بدون محدودیت تردد دارای استاندارد های TUV – CE – ISO 9001 DIN EN – می باشد.

در پایین به چند ویژگی از درب اتوماتیک شیشه ای ریلی اشاره می کنیم:

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی دارای موتورگیربکس پر قدرت 400 Ncm با عمر طولانی و بیصدا ساخت کمپانی Dunker آلمان می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی دارای سیستم غلطک های پرقدرت بدون صدا مجهز به برس های داخلی جهت تمیزنمودن دائمی ریل، اپراتور بدون نیاز به سرویس است.

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی، چشم (سنسور) (Infrared Light Curtain) با قابلیت تنظیم را دارا می باشد.

در کلیه سیستم درب اتوماتیک شیشه ای ریلی، باطری پشتیبان (Back up ) از جنس NIMH با عملکرد باز و بسته شدن درب در زمان قطع برق و محافظ برق وجود دارد.

سوئیچ فرمان شش حالته Display Program Switch شامل دایم باز، اتوماتیک، قفل، ورود ممنوع، زمستانی و تابستانی (تنظیم عرض بازشو)، حالت دستی در کلیه سیستم درب اتوماتیک شیشه ای ریلی ساخت کارخانه GEZE آلمان، وجود دارد.

عیب یاب ، شمارشگر تعداد دفعات تردد، تمام اتوماتیک، کارکرد در دمای 15- تا 50+ از مزیت های برتر سیستم درب اتوماتیک شیشه ای ریلی ساخت کارخانه GEZE آلمان می باشد. کنترل یونیت مجهز به میکروپروسسور 16 بیتی خود تنظیم و امکان به روز نمودن نرم افزاری از طریق اینترنت با قابلیت نصب به دستگاه کارتخوان، اثر انگشت، سیستم کدینگ و اتصال به شبکه هوشمند کنترل تردد و کنترل مدیریت BMS,EMS و اطفا حریق دیگر مزیت درب اتوماتیک شیشه ای ریلی ساخت کارخانه GEZE آلمان، است.

بدنه ( ریل ) آلومینیوم آنودایز شده با سختی بالا ، مقاوم در برابر خوردگی، سایش و پوسیدگی، ضد خش که ساخت کارخانه GEZE آلمان میباشد، با توجه به کیفیت و استاندارد بسیار بالا نیز از دیگر مزیت های درب اتوماتیک

شیشه ای ریلی است.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای ریلی:

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی ECdrive:

ارتفاع این سیستم 12 سانتیمتر می باشد که مقرون به صرفه و بسیار مطمئن است ودارای غلطک های مجهز به مکانیزم تمیز کنندگی خودکار می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی SLNT:

ارتفاع این سیستم تنها 7 سانتیمتر می باشد. در نتیجه در ساختار معماری هر سازه ای ادغام شده و در نما تقریبا" نامرئی هستند. طراحی این مدل بصورت فشرده، ضمن حفظ زیبایی و ظرافت امکان اجرای درب را در دهانه های با ارتفاع محدود میسر می سازد.

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی Powerdrive:

یک سیستم بسیار قدرتمند برای ورودی های بزرگ و پرتردد نظیر مجتمع های تجاری می باشد. حرکت آسان درب های بسیار سنگین، ایمنی، طراحی متنوع، از خصوصیات این سیستم است.

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی SLT:

این سیستم جهت ورودی هایی که نیاز به عرض بیشتری دارند به صورت دو لنگه و چهار لنگه استفاده می گردد. در ضمن، پسوند FR درتمامی مدل ها به معنی قابلیت استفاده از آن محصول بر روی درب خروج اضطرار با تاییدیه اروپا و بر اساس DIN18650 می باشد. محصول بر روی درب خروج اضطرار با تاییدیه اروپا و بر اساس DIN18650 می باشد.

مقالات مرتبط
1395/5/10 درب های اتوماتیک شیشه ای Ferrari World Abu Dhbi

امروزه در ساختمان های عمومی رفت و آمد بسیار آسان شده است. در شرکت Ferrari World Abu Dhbi با نصب درب های اتوماتیک شیشه ای لولایی GEZE Slimdrive EMD-F عبور و مرور برای بازدیدکنندگان و کودکان بسیار راحت شده است....

مشاهده بیشتر
1395/5/11 درب اتوماتیک شیشه ای ریلی (Sliding Glass Door)

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی(Sliding Glass Door) ساخت کارخانه GEZE آلمان بدون محدودیت تردد دارای استاندارد های TUV – CE – ISO 9001 DIN EN – می باشد....

مشاهده بیشتر
1396/6/7 درب اتوماتیک

...

مشاهده بیشتر