×

آدرس :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

برنده جایزه ژرمن دیزاین

GEZEبرنده جایزه ژرمن دیزاین

1396.11.14

طراحی مقتدر GEZE: سیستم محرک درب اتوماتیک لولایی F-IS/TS Powerturn جایزة معتبر طراحی را از آن خود می‌کند. یکی از ممتازترین مراسم اعطای جوایز طراحی در جهان این محصول را به‌عنوان طرح برجسته برگزید. سیستم محرک درب اتوماتیک لولایی F-IS/TS Powerturn به‌عنوان برندة جایزة ژرمن دیزاین 2018 معرفی شد. این جایزة معتبر توسط هیئتی از متخصصان بین‌المللی انجمن ژرمن دیزاین اعطاء می‌گردد.

اساس جایزة کیفیت طراحی است. بهترین طراحی‌ها در هر رده از محصولات به‌عنوان برندگان جایزة ژرمن دیزاین برگزیده می‌شوند. جایزة در ردة «ابنیه و مصالح» به سیستم محرک درب اتوماتیک لولایی F-IS/TS Powerturn، تلفیقی مقتدر از درب‌های اتوماتیک و فناوری آرام بند اعطاء گردید.

نکتة متمایز طرح: چشم‌اندازی واحد از دو فناوری ترکیب منحصر‌به‌فرد محرک درب اتوماتیک لولایی و آرام بند نمونه‌ای جذاب در درب اتوماتیک ‌های دو‌لنگه‌ای است که در آنها عمدتا لنگة فعال درب جابجا می‌شود، و عملکرد اتوماتیک به معنی راحتی هر چه بیشتر می باشد. یکی از ویژگی‌های بصری خاص این محصول نمای یکپارچه محرک در امتداد هر دو لنگة درب اتوماتیک است و این راهکاری خوشایند در درب‌های نامتقارن است که آن را به شکلی جامع طراحی کرده‌ایم.

لنگة فعال درب به محرک درب اتوماتیک لولایی Powerturn تجهیز شده است. نقاط قوت آن راحتی بی‌حد‌ومرز، قابلیتهای متنوع، آزادی خلاقانه و طراحی دقیق است. درب اتوماتیک‌های بزرگ و سنگین تک‌لنگه و دو‌لنگه در مداخل ورودی،‌ یا درون ساختمان‌های تجملی را به راحتی و ایمنی کامل باز می‌کند. این محرک، با ارتفاع 7 سانتی‌متری، در هر موقعیتی قابل نصب بوده و لنگه درب‌هایی با وزن بالغ بر 600 کیلوگرم را جابجا می‌کند.

لنگة غیر فعال درب مجهز به آرام بند، مثلا از سری TS 4000 یا TS 5000 بوده و تنها در صورت لزوم باز می‌شود. در عین حال، مجهز به کنترل توالی بسته شدن درب بوده که برای درب اتوماتیک های ضد حریق ضروری است. این ویژگی بسته شدن صحیح لنگه درب‌ها پس از استفاده، به‌عنوان مثال هنگام گریز افراد در شرایط بروز خطر، را تضمین می‌کند. با تجهیز آرام بند به سنسور تشخیص دود، ترکیب محرک درب اتوماتیک لولایی F/R-IS/TS Powerturn با آرام بند در سیستم‌های باز‌نگهدار، تلفیقی خلاقانه از فناوری و طراحی را به نمایش میگذارد.

در حوزة رقابت، هدف جایزة کشف رویه‌های طراحی بی‌همتا، تاکید بر آنها، و تقدیر از نمونه‌هایی نظیر طراحی سیستم محرک درب اتوماتیک لولایی F-IS/TS Powerturn کمپانی GEZE است. این جایزة از سوی انجمن ژرمن دیزاین، یکی از مراکز جهانی پیشرو در برتری ارتباطات طراحی و رهبری برند، اهدا می‌شود. برندگان پس از نشستی دو روزه از سوی هیئتی مرکب از متخصصین طراحی عالی رتبه در هر یک از انواع حوزه‌های تخصصی انتخاب می‌شوند.

دربارة GEZE:

نام تجاری GEZE معرف نوآوری، محصولات و خدمات با‌کیفیت است. GEZE یکی از شرکت‌های پیشرو در بازار جهانی، در زمینة محصولات و سیستمها و فن آوریهای مربوط به درب اتوماتیک، پنجره، و تجهیزات ایمنی می باشد. الزامات ابنیه هر‌چه که باشد، GEZE راهکارهایی بهینه‌ را به اجرا می‌گذارد، و کارایی و ایمنی را با آسایش و مزیت طراحی ادغام می‌کند. آرام بندهای GEZE امکانات فنی و بصری بیشماری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. روزانه، میلیون‌ها نفر از درب‌های مجهز به آرام بندهای سری TS 5000 عبور می‌کنند، و از راحتی سیستم‌های درب اتوماتیک، به عنوان مثال سری Slimdrive، لذت می برند. سیستم‌های درب اتوماتیک‌ و پنجرة بدون مانع (Barrire free) راحتی بیشتری را، نه‌تنها برای افراد معلول، که برای تمامی افراد فراهم می سازند. سیستم‌های شیشه‌ای و راهکارهای اتصالات در سیستم‌های کشویی معرف حد اعلای هنر زیبایی شناسی در طراحی است. در عین حال، GEZE طیف گسترده‌ای از محصولات خود را در حوزة فناوری پنجره و تهویه ارائه می‌سازد. همچنین، راهکارهای تخلیة دود و حرارت «هوشمند» (RWA)، و برگزیده‌ای جامع از سیستم‌های درب در راهکارهای تهویة (RWA) برای حفاظت پیشگیرانه از حریق در دسترس است. فناوری تجهیزات ایمنی GEZE شامل راهکارهای فرار و نجات، فناوری چفت و بست، و سیستم‌های کنترل دسترسی است. سیستم BMS کمپانی GEZE خلاصه‌ای از کلیة تاسیسات فنی ساختمان را فراهم می سازد. به‌پشتوانة تخصص خود در سیستم‌ها، GEZEراهکارهای سیستم هدفمندی را خلق می‌کند که، الزامات مستقل کارکرد و ایمنی را در یک سیستم هوشمند توامان ارائه می‌سازند. راهکارهای محصول GEZEجوایز متعددی را دریافت کرده‌اند و در سازه‌های مشهور سراسر جهان قابل ملاحظه‌اند.

شرکت پرشیا درب به عنوان نماینده انحصاری برند GEZE و با بهره گری از کادری مجرب ارائه دهنده کلیه سیستم های درب اتوماتیک این برند در ایران است.

www.persiadoorco.com