×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

کرکره برقی اتوماتیک چیست و چرا از آن استفاده می کنیم؟

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک معمولاً از ورق های آلومینیومی ساخته می شود، و در صورت بروز آتش سوزی با استفاده از مکانیزم کنترل از راه دور فقط با یک کلیک روی دکمه، شما را از خطر محافظت می کند. کرکره برقی اتوماتیک کاملا مقرون به صرفه بوده و بر اساس مفاهیم جدید فن آوری ساخته شده است.

کرکره برقی اتوماتیک چیست؟

کرکره برقی اتوماتیک را می توان برای کلیه حوزه های مختلف از جمله درهای گاراژها ، مدارس ، زندانها ، وانت ها ، آشپزخانه ها و انبارها استفاده کرد.

چه چیزی باعث می شود کرکره برقی اتوماتیک یک انتخاب محبوب باشد؟

امروزه کرکره برقی اتوماتیک با مزایای زیادی که علاوه بر مقرون به صرفه بودن و سهولت کار در مراحل نصب به همراه دارد. بسیار محبوب است. کرکره برقی اتوماتیک ویژگی های بسیارزیادی دارد که آن را به گزینه ای محبوب تبدیل کرده است. از جمله آن ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم کنترل خودکار

کرکره برقی اتوماتیک دارای امکان کنترل از راه دور است. و این سیستم اتوماتیک برای دفاتر و شرکتها بسیار مفید است - زیرا این امر باعث صرفه جویی در وقت می شود. برای کار کردن با کرکره برقی اتوماتیک نیاز به هیچ کار یدی و دستی وجود ندارد. Remoteهای کرکره برقی اتوماتیک به صورت بی سیم و دیجیتال هستند. و با فشردن یک دکمه شما می توانید با آن کار کنید.

رنگ و طرح

کرکره برقی اتوماتیک در رنگهای مختلف برای مطابقت با پنجره و طراحی داخلی شما در دسترس است. برخی از شرکت ها رنگ و طرح را نیز سفارشی می کنند. شما نیز می توانید از بین طرح های مختلف بهترین رنگ و طرح موجود را که واقعاً جلوه ای زیبا به محیط شما می بخشد را انتخاب کنید.

تمیز کردن آسان

برس های تمیز کننده به همراه کرکره برقی اتوماتیک می باشد و تمیز کردن با این برس ها به صورت اتوماتیک انجام می شود. از این رو روند تمیز کردن بسیار آسان می شود. علاوه بر این ، اندازه دسته برس شما را قادر می سازد حتی به بالای دیافراگم دسترسی داشته باشید که به دلیل ارتفاع زیاد ممکن است در دسترس شما نباشد.

@val3

حفاظت

کرکره برقی اتوماتیک محافظ در برابر اشعه های مضر خورشید است که می تواند به فضای داخلی آسیب برساند. این پرتوهای همچنین برای انسانها خوب نیست. در بعضی مواقع ، حتی به دلیل تابش نور خورشید که از طریق پنجره ها انجام می پذیرد، حتی ممکن است سیستم های تهویه مطبوع کار نکنند. در اینجا، کرکره برقی اتوماتیک نقش مهمی در دور نگه داشتن پرتوهای مضر از ایجاد آسیب به انسان و همچنین فضای داخلی دارند. آنها همچنین به پایین آمدن دمای داخل اتاق کمک می کنند.

کرکره برقی اتوماتیک نیز از فضای داخلی در برابر هوای سرد محافظت می کند.

حریم خصوصی

کرکره برقی اتوماتیک باعث حفظ حریم خصوصی و محافظت کامل شما در خانه می شود. متجاوزانی که مایل به نگاه کردن به داخل خانه شما هستند ، اکنون دیگر به راحتی قادر به این کار نیستند. برای اهداف با امنیت بالا ، کلیدهایی برای استفاده از کرکره برقی اتوماتیک در اختیار صاحبان قرار می گیرد.

کرکره برقی اتوماتیک برای استفاده بسیار راحت است ، استفاده از آن آسان است و امنیت محل را تأمین می کند. مکان شما را از سارقین و اشعه های مضر خورشید و باد بسیار سرد محافظت می کند. از این رو ، بسیار محبوب است.

مناطقی که به طور مکرر آب و هوای نامناسبی دارند، نیاز به کرکره برقی اتوماتیک دارند ، زیرا می توانند از پنجره ها در برابر هرگونه آسیب احتمالی مانند تگرگ محافظت کند.

برخی از انواع مختلف کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک عایق

اگر حفاظت از انرژی و محافظت در برابر آب و هوا برای شما مهم است، آنگاه کرکره برقی اتوماتیک عایق شده بهترین هستند. به عنوان یک امتیاز، آنها همچنین در برابر سر و صدای شدید محافظت می کنند و سطح بالایی از امنیت را ارائه می دهند.

صنایعی که تمایل به استفاده از کرکره برقی اتوماتیک عایق دار دارند شامل انبارها ، گاراژها ، غرفه های رنگ اسپری ، تأسیسات ذخیره سازی ، کارخانه ها ، بنادر اتومبیل و موارد دیگر است.


@val3


کرکره برقی اتوماتیک امنیتی

کرکره برقی اتوماتیک امنیتی می توانند برای مصارف خانگی و تجاری استفاده شوند و اغلب در انواع آلومینیومی یا فولادی ارائه می شوند. این کرکره ها کاملاً قادر به دفع سارقان هستند و همچنین از آسیب در برابر اموال و خرابکاری محافظت می کنند.

کرکره برقی اتوماتیک مدت زمانی را که یک جنایتکار مجبور است برای دستیابی به یک ساختمان هزینه کند، به طرز چشمگیری افزایش می دهد و به همین دلیل برای تأسیسات ذخیره سازی ، مراکز توزیع ، گاراژها ، انبارها و موارد دیگر ایده آل است.

کرکره برقی اتوماتیک به منظور ایجاد امنیت کامل در برابر متجاوزان وایجاد زیبایی مکان طراحی شده است.

کرکره برقی اتوماتیک تجاری

کرکره برقی اتوماتیک تجاری از خواص صنعتی و تجاری ساخته می شوند. آنها اغلب با فولاد گالوانیزه ساخته می شوند تا از زنگ زدگی و ضد آب بودن اطمینان حاصل شود.

کرکره برقی اتوماتیک تجاری قابل تشخیص هستند زیرا به خوبی در انبارها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند ، اگرچه می توان از آنها در کاربردهای عمومی نیز استفاده کرد.

کرکره برقی اتوماتیک صنعتی

مناسب بازارهای خرید و ساختمانهای بزرگ صنعتی هستند زیرا بسیار انعطاف پذیر تر بوده و از طراحی با کیفیتی برخوردار هستند که می تواند متناسب با نیاز باشد.

کرکره برقی اتوماتیک صنعتی اغلب به سیستم های امنیتی اضافی و پیچ های قفل مجهز شده اند تا از امنیت و حفاظت بالایی برخوردار باشند. آنها می توانند به صورت داخلی یا خارجی نصب شوند تا از خرابکاری یا دسترسی غیرمجاز جلوگیری کنند.


@val3


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کرکره برقی اتوماتیک ما ، می توانید به سایت پرشیا در سر بزنید و با پیگیری مطالب بلاگ ما پاسخ سوالات خود را بیابید.

منبع1

منبع2

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!