کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات

کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات یا کرکره برقی های شفاف نوعی از کرکره برقی های فروشگاهی هستند که از مواد کامپوزیتی ترکیبی با پلی کربنات و فایبرگلاس تشکیل شده اند که بنا بر سفارش مشتریان محترم عرض کمتر از 4 متر از لوله آلومینیومی و عرض بیشتر از 4 متر از لوله استیل استفاده و مونتاژ میشود و کرکره برقی اتوماتیک شفاف را تشکیل میدهد.


در مقایسه کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات (شیشه ای) با سایر به علت استفاده از مواد پلی کربنات با مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه های ناگهانی بیشترین ضریب امنیتی در برابر سرقت و تغییرات آب و هوایی محافظت و در برابر اشعه UV را دارا می باشد.

پلیمر یاد شده یکی از مستحکم ترین پلیمرهای موجود در دنیاست که در برابر مقاومت ضربه و حرارت را گلوله با کالیبر 9 میلیمتر تست شده است. با توجه به زیبایی و هماهنگی با نمای ساختمان تنوع رنگ نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است و دارای 20 رنگ متفاوت است که شفاف یکی از رنگ های متداول آن میباشد. استفاده از لیزر جهت آرم نیز به زیبایی کار می افزاید و این گزینه ها باعث شده تا فروشگاه های معتبر لوکس استفاده از این نوع کرکره برقی اتوماتیک را در دستور کار خود قراردهند.

می توان تیغه های کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات شفاف یا رنگی را به صورت ترکیبی با تیغه های دوجداره آلومینیوم هم مونتاژ کرد. همچنین در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا سند بلاست آن را به کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات مات تبدیل کرد. از کرکره برقی اتوماتیک با تیغه های پلی کربن میتوان برای امنیت پنجره ویلاهای مسکونی، ورودی انبارهای شیمیایی، بانک ها و موسسات مالی با حذف نرده های استیل استفاده کرد و به زیبایی و دید کامل شعبه افزود. تیغه های پلی کربنات کرکره برقی اتوماتیک با ضخامت 2 ، 3 و 5 میلیمتر تولید می شوند. همچنین کیفیت ، نوع برند ، وزن هر متر مربع ، جنس لوله و یا زوار بین تیغه های کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات در قیمت تمام شده کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات تأثیر گذار هستند.

پرشیا در

94/12/09
عضویت در خبرنامه پرشیا در