کرکره برقی اتوماتیک سوله ای

در کرکره برقی اتوماتیک سوله ای ، موتور مصرفی ساید صنعتی ،ریل 120 میلیمتر و شفت 22 میلیمتر با آلیاژ 4 و 6 میلیمتر استفاده میشود .


کرکره برقی اتوماتیک سوله ای در بسیاری از موارد، درب های سوله به علت عرض وطول خیلی زیاد با مشکل باز و بسته شدن مواجه است وبه سختی فراوان انجام میشود. این روند سخت باز و بسته کردن کرکره برقی اتوماتیک سوله ای ، نارضایتی کارکنان بخش سوله را به همراه دارد . شرکت پرشیادر با بهره گیری از تکنسین های فنی واجرایی با سابقه 20 ساله در کارنامه کاری خود امادگی کامل جهت اجرای پروژه هایی به عرض 13.5 متر وطول 6.5 متر را با 36 ماه گارانتی به مرحله اجرا درآورده است . در کرکره برقی اتوماتیک سوله ای ، موتور مصرفی ساید صنعتی ،ریل 120 میلیمتر و شفت 22 میلیمتر با آلیاژ 4 و 6 میلیمتر استفاده میشود .تیغه های مصرفی در کرکره برقی اتوماتیک سوله ای از بلیت درجه یک با سختی بالا تولید میشود تا در فواصل استفاده طولانی مدت باعث فرسایش و باز شدن عصایی تیغه ها نشود .

درب سوله ای می تواند از جنس آلومینیوم, پلی کربنات و استیل گالوانیزه باشد و به صورت تک جداره یا دوجداره اجرا شود. سیستم فرمان کرکره برقی اتوماتیک بسته به انتخاب مشتریان محترم می تواند به صورت دکمه فشاری , ریموت کنترل, فتوسل, سنسور رادار و یا هندل (دستگیره) باشد.

پرشیا در


عضویت در خبرنامه پرشیا در