×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

نکات ضروری در تعمیر درب برقی

اگر می خواهید درب برقی اتوماتیک خود را در شرایط عالی اش ببینید و مطمئن شوید که درب به درستی کار می کند ، باید به طور مرتب از آن مراقبت کنید. بنابراین ، در این مقاله ، ما در مورد

2 نکته طلایی قبل از تعمیر درب برقی

3 نکته درباره تعمیر درب برقی و نگهداری از آن

چه کنیم تا نیازی به تعمیر درب برقی خود نداشته باشیم؟

بحث خواهیم کرد.

تعمیر درب برقی

درب برقی اتوماتیک تجملات و راحتی را به خانه شما و جایی که در حال حاضر ساکن هستید ، می بخشد. با این حال ، نگهداری از آن کار بسیار سختی است و تعمیر درب برقی در همان لحظه که درب به مشکل خورده است بسیار وقت گیر وچالش برانگیز است.

2 نکته طلایی قبل از تعمیر درب برقی

قبل از اینکه به تعمیر درب برقی اتوماتیک بپردازیم ۲ نکته مهم درباره درب برقی نیاز است یاد آوری شود.

نکته شماره ۱: بدانید که چرا درب اتوماتیک می تواند برای شرکت شما یا خانه شما یک گزینه عالی باشد

درب های اتوماتیک برای شرکت شما فوق العاده هستند ، چه یک ساختمان اداری سنتی داشته باشید و چه فضای انبار گسترده صنعتی. هرچه بیشتر درباره این درب ها آگاهی داشته باشید ، شانس بیشتری برای خرید درب مناسب برای ساختمان خود خواهید داشت. درب های اتوماتیک فوق العاده هستند زیرا با کاهش مصرف انرژی در هزینه های شما صرفه جویی می کنند . این درب های کشویی اتوماتیک همچنین ضمن کاهش فشارهای کاری ، باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند. خرید یکی از این درب ها همچنین برای امنیت کسب و کار شما بسیار عالی است.

نکته شماره ۲: نصب کننده درب اتوماتیک مناسب را پیدا کنید

پیدا کردن یک نصب کننده درب اتوماتیک به شما کمک می کند تا بهترین مدل را با قیمت مناسب دریافت کنید. این نصاب ها شما را با تمام موجودی های خود آشنا می کنند و به شما امکان می دهند یک نصب عالی داشته باشید. در میان کاتالوگ آنها جستجو کنید. تا آنجا که ممکن است درباره شرکت تحقیق کنید– مخصوصا بحث ضمانت و بیمه آن ها را چک کنید. برآورد قیمت نصب درب های مختلف را بپرسید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید.

3 نکته تعمیر درب برقی و نگهداری از آن

هنگامی که درب اتوماتیک شما از عملکرد صحیح خود متوقف شود ، می تواند باعث ناراحتی زیادی در خانه یا محل کار شما شود. فهمیدن چگونگی تعمیر درب برقی اتوماتیک در اسرع وقت اولویت اصلی است. در اینجا چند مورد است که شما باید در نظر بگیرید:

چرا درب برقی شما خراب است؟

وقتی که نیاز به تعمیر درب برقی را احساس کردید اول از همه دلیل خرابی درب را پیدا کنید.

چندین مسئله وجود دارد که می تواند علت اصلی خرابی درب اتوماتیک شما باشد و فهمیدن مشکل در میان این موارد ، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. یکی از مشکلات رایج در مورد فرستنده است - به همان سادگی که ممکن است به نظر برسد، حتماً بررسی کنید که فرستنده شما مشکلی ندارد .

انتخاب یک شرکت تعمیر درب برقی

اگر هنوز نمی توانید خودتان آن را برطرف کنید ، باید برای تعمیر درب برقی خود با تعمیرکاران تماس بگیرید. اما انتخاب یک شرکت تعمیر درب برقی مناسب چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید. حتما شرکتی را انتخاب کنید که برای تعمیر انواع درب های اتوماتیک از جمله درب های گردان ، سیستم ورودی صفحه کلید ، درب های اتوماتیک ورودی های چرخان و کشویی و گرد و سایر موارد را در رزومه خود دارد ، زیرا این امر نشان دهنده تخصص آنها در این زمینه خواهد بود.

همچنین در اینترنت در مورد برند درب خود جستجو کنید زیرا برخی از شرکت ها در یک مارک خاص یا نوع درب خاص در تعمیر درب برقی تخصص دارند ، چرا این مورد مهم است؟ زیرا تمام قطعات جایگزینی درب را حمل می کنند. اگر به دنبال استخدام یک شرکت تعمیراتی که قطعات جایگزین دقیقی را برای درب شما نداشته باشد بروید ، باید هفته ها منتظر بمانید تا کار شما کامل شود.

تضمین ضمانت برای تعمیر درب برقی

درب های اتوماتیک تازه تعمیر شده گاهی اوقات هنوز هم می توانند مدت کوتاهی پس از تعمیر دچار نقص شوند ، زیرا این امکان وجود دارد که تعمیرکننده شما مشکل دقیق درب را نتوانسته است شناسایی کند. در هنگام انتخاب یک شرکت ، استخدام کسی که حداقل یک ماه ضمانت ارائه دهد ، ضروری است که این یک ماه در صنعت استاندارد است. اگر درب اتوماتیک شما به زودی خراب شود ، با ضمانت یک ماهه به شما خدمات رایگان ارائه میدهد. بدون ضمانت تعمیر درب برقی ، ممکن است پشیمان از تصمیم خود شوید.

مانند همه موارد فن آوری ، تعمیر درب برقی اتوماتیک نیز باید به صورت حرفه ای و جدی انجام شود ، زیرا یک اشتباه در تعمیر درب برقی می تواند درب شما را از قبل بدتر کند.

چه کنیم تا نیازی به تعمیر درب برقی خود نداشته باشیم؟

تمیزکردن

درب اتوماتیک خود را هر از گاهی تمیز کنید. این باعث می شود عملکرد درب ها دست نخورده و در نتیجه شما را از تعمیر درب برقی نجات دهد. می توانید از پارچه تمیز استفاده کرده و از آن برای از بین بردن چربی و خاک استفاده کنید. با این حال ، در بیشتر موارد ، شیلنگ آب کار تمیز کردن را به درستی انجام می دهد. بعد از شستن درب ها می توانید یک لایه موم بمالید زیرا می تواند از شدت آفتاب برای درب ها جلوگیری کند.

گریس درب ها

درب های برقی قطعات متحرک دارند که چرخ آنها از فلزات تشکیل شده است. بنابراین ، مانند سایر ماشین آلات ، درب های برقی نیز برای کارکرد معمول به روانکاری گاه به گاه نیاز دارند. روغن کاری درب ها بسیار ضروری است زیرا از زنگ زدگی آنها جلوگیری می کند و باعث عملکرد و کار کردن بهتر درب می شود. روغن کاری نیاز به تعمیر درب برقی را کاهش می دهد.

داخل جعبه مکانیکی را بررسی کنید

نشستن خاک و گریس درون جعبه مکانیکی درب بسیار امکان پذیر است. این می تواند درب را نا کارآمد کند. علاوه بر این، اگر جعبه مکانیکی را برای مدت طولانی نپوشانید، به مشکل جدی خواهید خورد. و نیازمند تعمیر درب برقی خود خواهید بود.

از درب اتوماتیک خود به خوبی مراقبت کنید

هرچه بیشتر از درب اتوماتیک خود مراقبت کنید ، بهتر به شما خدمت می کند. اطمینان حاصل کنید که هرگز اجازه داده نمی شود که روی درب گرد و غبار جمع شود ، زیرا این گرد و غبار باعث می شود به درب آسیب برساند. قفل های درب را تست کنید و مطمئن شوید که همیشه همه چیز درست کار می کند.

منبع1

منبع2

منبع3

منبع4

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!