×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

نصب درب شیشه ای اتوماتیک به چه شکل است

نصب درب شیشه ای اتوماتیک

امروزه مردم تا حد امکان به دنبال آسانی هستند. هزاران اختراع و ایدۀ ناب در طول تاریخ دست به دست هم داده اند تا دنیای راحت کنونی را شکل دهند.

مبل ها با کنترل از راه دور، آسانسور هایی که شما را تا بالاترین نقاط یک ساختمان می رسانند، ربات هایی که نگهبان شما درخانه هایتان هستند و نصب درب شیشه ای اتوماتیک که بدون مکث و احتیاج به تلاشی ورود و خروج شما را آسان می کنند.

می توان این طور تصور کرد که روزی مخترعان از درب ها و باز و بسته کردنشان خسته شدند! و این جا بود که تولد و نصب درب شیشه ای اتوماتیک شکل گرفت.

مراحل نصب درب شیشه ای اتوماتیک


@val3


چگونگی نصب درب شیشه ای اتوماتیک به برند تولید کنندۀ درب بر می گردد. شما می توانید با استفاده از کتابچۀ راهنما، به آسانی و صحت نصب درب شیشه ای اتوماتیک خود را انجام دهید. در ادامه سعی می کنیم مراحل نصب درب شیشه ای اتوماتیک را به طرز کافی و ساده ای برای شما توضیح دهیم. این توضیحات مختص نصب درب شیشه ای اتوماتیک از نوع اسلایدینگ یا کشویی می باشد.

1. برای نصب درب شیشه ای اتوماتیک ابتدا شیار بالا را آماده کنید. آن را ببرید تا به بعد انتهایی برسید و سپس جای سوراخ ها را سوراخ کنید.

2. در قدم بعدی نصب درب شیشه ای اتوماتیک، پس از دریل کردن سوراخ ها، شیار بالایی را روی سقف سوار کنید.

3. در این موحله از نصب درب شیشه ای اتوماتیک، نوبت کار گذاشتن شیار پایینی است. آن را هم ببرید تا به بعد انتهایی اش برسید. شیار پایینی را طوری نصب کنید که تقریبا زیر شیار بالایی قرار بگیرد. توجه داشته باشید در این مرحله از نصب درب شیشه ای اتوماتیک، شیار پایینی را به زمین متصل نکنید.

4. در این مرحله از نصب درب شیشه ای اتوماتیک، درب کشویی را وارد کنید. با به حرکت در آوردن شیار پایینی، در را به طور عمودی طراز کنید.


@val3


5. وقتی شیار های بالایی و پایینی کاملا در جای خود قرار گرفتند، نوبت به نصب درب شیشه ای اتوماتیک اصلی می رسد. توجه داشته باشید که درب های اتوماتیک کشویی معمولا از دو قسمت تشکیل شده اند. در را روی شیار قرار داده و سپس آن را تراز کنید.

6. در این مرحله از نصب درب شیشه ای اتوماتیک، برای نصب مکانیزم توقف از دفترچۀ راهنما کمک بگیرید. چرا که ممکن است از پیش نصب شده باشد و از این گذشته، نصب مکانیزم توقف در درب های متفاوت با هم فرق دارد.

7. درب کشویی خود را با استفاده از آچار و بالا و پایین کردن، صاف و تنظیم کنید. و سپس پا به آخرین مرحلۀ نصب درب شیشه ای اتوماتیک بگذارید.

8. در آخرین مرحله از نصب درب شیشه ای اتوماتیک، سوراخ های پایین درب را پانچ کنید. می توانید از دفترچۀ راهنمای خود کمک بگیرید.

در نهایت می توان گفت اگر به درستی دفترچۀ راهنمای خود را بخوانید و دنبال کنید، می توانید به خوبی از پس نصب درب شیشه ای اتوماتیک خود بر بیایید.

نحوۀ نصب کلوزر ( اپراتور بستن) برای درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک، تابش نور به درون خانه و برخورداری از منظره‌ای بدون مانع را برای شما به ارمغان می آورد. اما برای خیلی از افراد مثلا کودکان که قد کوتاه تری دارند برای باز و بسته کردن درب ها ممکن است به مشکل بر بخورند. بنابراین نصب درب شیشه ای اتوماتیک یک امکان بسیار خوب برای دسترسی و راحت بودن همه را فراهم می کند. در فرایند نصب درب شیشه ای اتوماتیک یکی از مراحل نصب کلوزر می باشد. با نصب یک کلوزر برای درب خود می توانید مطمئن باشید که پس از عبور شما در به طور خودکار بسته خواهد شد.

در ادامه توضیح می دهیم این قسمت نصب درب شیشه ای اتوماتیک به چه صورت انجام می پذیرد. مراحل ابتدایی مربوط به تمیز کزدن درب پیش از نصب می باشند.

1. در ابتدا شیار های اطراف درب شیشه ای را با مایع ظرفشویی و آب تمیز کنید. سپس آن ها را با حوله خشک کنید.

2. اسپری روان کنندۀ سیلیکون را روی شیار های بالا و پایین اسپری کنید و با باز و بسته کردن در از پخش شدنش مطمئن شوید.

3. قاب های درب شیشه ای را با پاک کننده های چند منظوره تمیز کنید تا اطمینان پیدا کنید از هر گونه چربی و غیره عاری می باشد. سپس با حولۀ تمیز آن را خشک کنید.

4. قلاب کلوزر را بالای درب اتوماتیک قرار دهید. آن را دقیقا در امتداد روکش بالایی در قرار دهید و با چکش چنگال های کلوزر را درون محفظۀ روکش فرو کنید.

5. دور قلاب را با طناب بپیچید. کلوزر را به صورت افقی بالای درب اتوماتیک قرار دهید. کلوزر را روی در حرکت دهید تا بند ( طناب ) سفت شود. و سپس جای کلوزر را روی قاب درب علامت گذاری کنید.

6. طناب را از دور کلوزر باز کنید. کاغذ پشت کلوزر را از نوار چسبناکش جدا کنید. درست در جایی که علامت گذاری شده، کلوزر را به قاب درب شیشه ای خود بچسبانید. آن را به خوبی فشار دهید تا از چسبیده شدنش مطمئن شوید. از یک متۀ بی سیم استفاده کنید تا پیچ های فلزی یک دوم اینچی خود را از طریق سوراخ هایی که در دو طرف کلوزر وجود دارد به قاب در متصل کنید.

7. بند زبانۀ پلاستیکی را بکشید تا به کلوزر فشار بیشتری وارد شود. هنگامی که فکرمی کنید کشش دیگرکافی است، انتهای بند را گره بزنید. سپس زبانۀ پلاستیکی را به قلاب وصل کنید.

منبع 1

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!