×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

GEZE Active Stopdoor در درب دستی کشویی Levolan

بر طبق این شعار که " معمار، نوآوری های ساخته شده توسط GEZE را می بیند " ، کمپانی GEZE راه حل هایی در نوآوری درب ها برای معماران، طراحان داخلی، مهندسین، برنامه ریزان و دیگر مشتریان را ارائه خواهد داد.


@image


دمپر GEZE Active Stopdoor

این سیستم هوشمند کنترل شده، باز و بسته شدن درب را آرامتر کرده است.آنها به آرامی متوقف شده، بدون سروصدا بسته و با سهولت باز نگه داشته میشود.بنابراین GEZE Active Stopdoor در درب دستی کشویی باعث میشود که ورود به اتاق راحت تر از همیشه باشد.از دیوار و اشیا اطراف درب و لنگه درب دستی کشویی levolan محافظت میشود و همچنین میتواند بر روی پنل شیشه ای نصب شود.

طراحی نوآورانه که 2 جایزه بین المللی بدست آورد. GEZE Active Stop برنده طراحی جایزه آلمان 2016 است که توسط شورای طراحی آلمانی، مرکز پیشرو آلمان با نام تجاری و طراحی تخصصی اعطا شده است.مرکز طراحی بادن وورتمبرگ جایزه نقره ای در سال 2015 را در رده رقابتها به خود اختصاص داده است.

حداقل فضای مورد نیاز سیستم جدید درب کشویی levolan 120 طراحی داخلی درب های کشویی دستی با ظاهری زیبا، برای درب هایی بالای وزن 120 کیلوگرم ممکن است.سیستم کشویی levolan 120 که ظاهر آن همانند levolan 60 میباشد که دارای دو جایزه X PLUS است که دو برابر ظرفیت بال های درب را دارد که این ایده راه حلی برای درب های سنگین میباشد.


@image


جمع و جور بودن و کوچک بودن سیستم Levolan 120 مناسب هر وضعیت و با طراحی براق که ارتفاع لبه آنها تنها 50 سانتی متر میباشد. دمپر Soft Stop levolan به امنیت و راحتی مجهز شده است که به مسیر یکپارچگی میدهد. بال های درب به راحتی به مسیر نهایی هدایت میشود که عملاٌ هیچ خطری از ضربه زدن درب ها و یا قرار گرفتن انگشتان لای درب ها وجود ندارد.

95/02/16

مقالات مرتبط
1394/9/29 ریموت کنترل دربهای اتوماتیک پرشیادر چگونه عمل می کنند؟

این رجیستر شامل یک کد اختصاصی بوده که بین هر یک از کلیدها و دستگاه های مشابه منحصر به فرد بوده و حکم یک کلید دیجیتال را داراست ، البته شایان ذکر است منحصر به فرد بودن آن امنیت درب اتوماتیک را تضمین می نماید....

مشاهده بیشتر
1395/5/6 درب های اتوماتیک شیشه ای بیمارستان تخصصی کودکان نلسون ماندلا در ژوهانسبرگ

نلسون ماندلا، رئیس جمهور اول آفریقای جنوبی یک فرد باور نکردنی برای رشد کودکان بود. او در حال حاضر بنام خود یک بیمارستان برای کودکان در ژوهانسبرگ به ثبت رسانده است....

مشاهده بیشتر
1395/5/10 درب های اتوماتیک شیشه ای Ferrari World Abu Dhbi

امروزه در ساختمان های عمومی رفت و آمد بسیار آسان شده است. در شرکت Ferrari World Abu Dhbi با نصب درب های اتوماتیک شیشه ای لولایی GEZE Slimdrive EMD-F عبور و مرور برای بازدیدکنندگان و کودکان بسیار راحت شده است....

مشاهده بیشتر