GEZE برنده جایزه برترین نوآوری سال 2014

GEZE باید از یک انتخاب سخت که توسط پروفسور نیکلاس، مدیر موسسه کارآفرینی و نوآوری دانشگاه اقتصاد و کسب و کار وین که همراه تیم کارشناس آن ابداع شده بود گذر میکرد.دسته بندی های1-نوآوری در مدیریت دوستانه2- اقلیم نوآوری فرایندهای نوآوری و سازمان3- بازاریابی نوآوری4-نوآوری موفق ، مورد بررسی قرار گرفت.
GEZE یکی از مهم ترین شرکت های برجسته نوآوری در آلمان میباشد. GEZE برای ششمین بار جایزه برجسته TOP 100را دریافت کرد که یکبار دیگر با قدرت نوآورانه خود موفق به کسب بهترین قضاوت شد.

مسئول پروژه TOP 100 آقای Ranga Yogeshwar فیزیکدان و روزنامه نگار مشهور و همچنین مجری تلویزیون و مفتخر برنده جایزه در تئاتر کلوسئوم هستند به عنوان موفق ترین مبتکردر آلمان شناسایی شدند.

پرشیا در

GEZEیک عضو توسعه دهنده و تولید کننده سیستم نوآوری، در زمینه درب و پنجره و تکنولوژی ایمن میباشد. در 3 سال گذشته GEZE تنها شرکتی است که 92 ثبت اختراع در آلمان و 211 ثبت در خارج از کشور داشته است.

رئیس اجرایی شرکت بریگلت وستر می گوید: مدیریت نوآوری و سیستماتیک ما موفقیت خود را در این سال ها به عمل رسانیده است.پژوهش و تحقیقات شدید در مرکز فن آوری و بهینه سازی مستمر فرایندهای توسعه محصول ما ، تضمین آینده شرکت و رشد مداوم آن میباشد.به عنوان مثال از آخرین نوآوری ها که یک نسل تازه از پنجره ها میباشد.درایوهای هوشمند و اتوماتیک برای دود و گرمازدگی در صورت آتش سوزی و همچنین تهویه روزانه است.سیستم چرخشی درب های یک بال و دوبال Swing در حفاظت از آتش، نشان میدهد که برای GEZE چقدر در ترکیب نوآوری و طراحی مهم است.همچنین به پنجره های Slimchain و Slimdrive EMD/FR اشاره شده که هر دو برنده جایزه نوآوری Plus X شدند که توسط هیئت داوران به عنوان بهترین محصول سال در زمینه درب و پنجره اعطا شده است.

TOP 100 تنها معیار مدیریت نوآوری در آلمان است. TOP 100 شرکت های فوق العاده موفق برای انتقال ایده های خود در بازار می باشد.

پرشیا در

GEZE باید از یک انتخاب سخت که توسط پروفسور نیکلاس، مدیر موسسه کارآفرینی و نوآوری دانشگاه اقتصاد و کسب و کار وین که همراه تیم کارشناس آن ابداع شده بود گذر میکرد.دسته بندی های1-نوآوری در مدیریت دوستانه2- اقلیم نوآوری فرایندهای نوآوری و سازمان3- بازاریابی نوآوری4-نوآوری موفق ، مورد بررسی قرار گرفت.همچنین برنامه های کاربردی توسط 247 کمپانی در آلمان بررسی شد و GEZE به عالی ترین تقدیرنامه Plus X در ماه ژوئن که بهترین جایزه برند نوآوری میباشد دست یافت و GEZE را به عنوان یک برند معرفی شد.


94/08/12
عضویت در خبرنامه پرشیا در