شرکت ها و کارخانجات

شرکت ها و کارخانجات

نیازهای تخصصی، از جمله امنیت، راه‌حل‌های تخصصی می‌خواهند!

فضای ورودی مجتمع اداری معمولاً باید تأثیرگذار و الهام‌بخش، و در عین حال، جذاب باشد. نیازهای معمول، از قبیل راحتی و دسترسی آسان به در، کنترل تردد، ضدسرقت بودن، محافظت از خروجی اضطراری و سیستمی مطمئن برای از بین بردن دود در صورت آتش‌سوزی، همچنین کنترل و نظارت از راه دور باید رعایت شوند. راه‌حل‌های GEZE از جنبه‌های مختلف مفید هستند.

سیستم‌های در چرخان کاملاً خودکار ساختۀ GEZE راه‌حلی بهینه برای مدیریت مطمئن و ایمن رفت‌و‌آمد زیاد افراد در مکان‌هایی هستند که افراد در کل روز در آنها در حال رفت‌و‌آمدند. برای مثال، طرح‌های شیشه‌ای بزرگ سه‌جداره در برج خوش در بزل نصب شدند که فضای عبور و عرض سه متری دارند. درهای چرخان به شکل بی‌نقص با معماری داخلی سنت‌گرا ادغام می‌شوند و و فضای جذاب ساختمان را پررنگ‌تر می‌کنند. این درها به لطف شفافیت بیشینه‌ای که دارند از میان نردبان‌های شفافی که هر یک چند طبقه را به هم متصل می‌کنند بیشترین استفاده را از نور روز می‌کنند. اگر در چرخانی نتواند نیازهای دسترسی و حفاظت خروج اضطراری را رفع کند، راه‌حل‌های درهای دولنگۀ GEZE ممکن است راه‌حل بهتری باشند.

این مثال همچنین نشان می‌دهد GEZE چگونه نیازهای خاص را رفع می‌کند؛ GEZE تمام شرایط مورد نیاز برای راه‌حل نوردهی فردی را در ساختار درها گنجانده است. درهای چرخان در برج خوش برای راه‌حل‌های مخصوص پروژه‌ها در کارخانۀ خودِ GEZE طراحی و تولید شدند.

فضای ورودی تأثیرگذار و کاربردی

درها عامل اصلی اطمینان از دسترسی برای همۀ افراد، محافظت پیش‌گیرانه حریق، محافظت خروج اضطراری و سیستمهای کنترل دسترسی‌اند. اغلب ممکن است نیازهای متناقضی نسبت به درها وجود داشته باشد، که همۀ آنها باید رعایت شود. GEZE برای ساختمان‌های اداری درهایی طراحی کرده است که دقیقاً این نیازها را رفع می‌کنند؛ مثلاً در دفتر اصلی شرکت وکتور در اشتوتگارت:

در طبقۀ دوم، در ایمنی چندمنظوره مجوزهای دسترسی را تنظیم می‌کند تا کارکنان بتوانند در مدت مشخصی وارد و از محل کار خود خارج شوند. این در همچنین ضدحریق است و از مسیر فرار دسترسی دارد. می‌توان از طریق سیستم مدیریت ساختمان به صورت مرکزی تمام کارکردهای در را نظارت کرد و مانع از این شد که مدیران ساختمان فاصله‌های طولانی‌ را طی کنند. توانستیم طرح براق در را با استفاده از نوعی فناوری که فضای کمتری را اشغال میکند، اجرا کنیم؛ مثلاً ارتفاع پاورترن، تنها هفت سانتیمتر است. برای اینکه در بیشتر به چشم آید، صفحه نمایش نور پس‌زمینۀ ال‌ایدی‌دار هم برای واحد کنترل در طراحیشدۀ فولاد ضدزنگ مدل TZ 320 انتخاب شده است.

در یک کلام، دری که نه تنها قادر به انجام این کار است، بلکه دری کاملاً مناسب مفهوم طراحی ساختمان اصلی شرکت است.

درهای چندمنظوره

اینها اتاق‌هایی بدون محدودیت بصری‌اند؛ میتوان از پارتیشن‌ها شیشه‌ای برای جدا کردن فضای کف یا بخشی از کف اتاق‌ها استفاده کرد، بدون اینکه نور و شفافیت از دست برود. سیستم دیوار تماماً شیشه‌ای پاندولی GEZE به شما این امکان را می‌دهد تا راهحلهای مختلف زیبایی را طراحی کنید. از دیوارها می‌توان در طراحی دفترهای اداری برای ایجاد اتاق‌های فردی یا حتی تقسیمبندی محوطهای بزرگ به اتاقهای کوچکتر به منظور ایجاد ساختار بیشتر استفاده کرد. آنچه در این طراحی خاص است این است که سیستم GEZE فناوری هوشمند یکپارچۀ مکانیزم دربند را در مقطع عرضی پایینی طراحی‌شده پنهان می‌کند. یعنی در را می‌توان در هر دو جهت باز کرد، که باعث می‌شود حرکت بستن متعادل شود و در به‌آرامی تاب بخورد و به وضعیت سکون اولیه برگردد.

طراحی سیستم دیوار تماماً شیشه‌ای GEZE هم کاملاً ساده است؛ پیکربندی آنلاین پاندولی این امکان را فراهم میکند که راه‌حل‌های کامل به‌سرعت و به‌راحتی با استفاده از یک منبع منحصربه‌فرد، به صورت متناسب با خواسته‌های فردی شما طراحی شوند.

تقسیم اتاق با پارتیشن‌ها

کنترل دسترسی در هر ساختمان اداری نقش ایفا میکند. گروه‌های مختلفی از افراد، مانند کارکنان، کاربران عمومی، تأمین‌کنندگان و یا مسئولان نظافت با مجوز‌های مختلف وجود دارند. علاوه بر این، بازدیدکنندگان گاهی باید یک‌به‌یک وارد ساختمان شوند تا از امنیت ساختمان یا تحویل مواد حساس اطمینان حاصل شود. اما نادیده نگرفتن راحتی هم مهم است؛ بازدیدکنندگان هرگز نباید احساس کنند که کسی دارد آنها را بررسی میکند، بلکه به جایش باید احساس امنیت داشته باشند.

راهحلهای GEZE این نیازها را در مرکز قضایی گلزنکیرچن برطرف می‌کنند؛ تسمه‌های پاورترن با سیستم‌های در چرخان اسلیم‌درایو ترکیب می‌شوند تا به راهروی بدون سقف میانی دسترسی ایجاد کنند. سیستم کنترل دسترسی ورود به این سیستم‌های درهای قفل‌دار را برای افراد خارج از دادگاه محدود می‌کند. دو سیستم کنترل دیگر به عنوان جداکننده عمل می‌کنند تا گروه‌های دیگر از افراد را مدیریت کنند. چهارمین سیستم قفل‌دار درها به عنوان خروجی عمل می‌کند و مانع از دسترسی کنترل‌نشده به راهروی میانی می‌شود. در قفل‌دار امنیتی خارجی تا زمانی که در داخلی بسته نشود باز نمی‌شود. راحتی خودکار باز و بسته شدن سیستم‌های درهای چرخان اسلیم‌درایو EMD-F به کاربران امکان می‌دهد سریع‌تر از سیستم امنیتی درهای چرخان وارد و از آن خارج شوند و کارآیی بررسی هویت توسط کارکنان امنیتی را افزایش می‌دهد. این راه‌حل امنیتی انتخاب خوبی برای چارچوب‌های باریک درها و محوطه‌های تنگ است، که در سیستم‌های درهای قفل‌دار هم یافت می‌شود.

کنترل مطمئن دائمی از طریق سیستمهای امنیت قفل‌دار درها

عملکرد، قابلیت اطمینان، شایستگی، انعطاف‌پذیری، احتیاط، ایمنی و آسایش ویژگی‌های بانک‌ها هستند. معماری مدرن این ارزش‌های سنتی را به فضای دلپذیری که ترکیبی از احتیاط و شفافیت است، تبدیل می‌کند. به همین دلیل، محوطههای باز و محوطههای مربوط به مشتریان در بانکها به طور فزاینده‌ای شبیه لابیهای جذاب هتلها یا سالنهای انتظار فرودگاهها طراحی میشوند.

امنیت ساختمان نقش مهمی در ساختمان‌هایی ایفا میکند که تعداد زیادی از افراد در آنها جمع میشوند یا وارد آنها میشوند و از آنها خارج میشوند، علت آن تنها الزامات قانونی نیست. امنیت در و پنجره در مورد پیشگیری از حریق، کنترل خروج اضطراری و به‌خصوص در بانک، حفاظت در برابر دزدی، سرقت و کنترل دسترسی اهمیت بسزایی دارد. برای دستیابی به هر یک از این اهداف، GEZE راه‌حل‌های فردی و مفاهیم راه‌حلی ارائه می‌دهد که نیازهای امنیتی جداگانه را در یک سیستم هوشمندانه ترکیب می‌کنند.

GEZE با قدرت و تخصص نوآورانۀ خود در طراحی راه‌حلها در سراسر دنیا به شهرت رسیده است و در بسیاری از کشورهای مختلف تجهیزاتی برای ساختمانهای بانک‌ها فراهم کرده است. GEZE طیف گسترده‌ای از درها، پنجرهها و فناوری ایمنی و اتوماسیون تک‌مرکزی ساختمان را ارائه می‌دهد. محصولات GEZE تمام الزامات و دستورالعمل‌های قانونی را رعایت میکنند.

تخصص ما در بانک‌ها