×

آدرس :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک گردان

توضیحاتی در مورد درب اتوماتیک گردان :

درب اتوماتیک گردان معمولاً جهت دار هستند و برای مکان های باریک داخل یا خارج استفاده می شوند. اپراتورها فقط با بازو و هدر درایو یا به عنوان یک بسته کامل می توانند از طریق این اپراتور تامین شوند. برای استفاده از فشار و کشش درب اتوماتیک گردان می توانند به صورت سربار نصب شده یا روی سطح نصب شوند این نوع به صرفه و مفید برای برنامه های درهای تک ، جفت یا دوجداره طراحی شده اند.

درب اتوماتیک گردان در زمان ارائه ، شامل یك اپراتور ، قفل ، هدر ، پانل درب ، ریل راهنما ، محافظت از انگشت و سیستم ایمنی خواهد بود. در هنگام استفاده از پانل های دربهای موجود ، یک اپراتور دارای بازو و هدر در کنار سیستم فعال سازی و امنیت مناسب ارائه می شود. از درب اتوماتیک گردان در مناطقی استفاده می شود که تعداد زیادی از مردم در آنجا رفت و آمد خواهند داشت زیرا به مردم اجازه می دهد همزمان وارد شوند و بیرون بروند. بنابراین، درب اتوماتیک گردان از پیش بینی بادهای سرد یا گرم جلوگیری می کنند و از صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی استفاده می کنند از این رو مقرون به صرفه هستند. ساخت درب اتوماتیک گردان به صورت یک بسته کامل تهیه شده است. درب اتوماتیک گردان به صورت طرح های دو بال ، سه بال و چهار بال وارد می شوند.

درب اتوماتیک گردان ظریف و معتبر هستند. درب های اتوماتیک گردان در فصل زمستان با کاهش دما و در تابستان با افزایش دما مقابله می کند ، درب اتوماتیک گردان مخصوصاً در مناطقی که دارای تراکم زیاد هستند و همچنین در جایی که انرژی ارزش دارد مناسب است. این نوع مزایای کاربردی به ویژه در مناطقی که روزانه افراد زیادی در حال رفت و آمد در آنجا هستند بسیار مفید است. درب اتوماتیک گردان در محوطه های مختلف ، اعم از دولتی و خصوصی ، از بیمارستان ها و هتل ها گرفته تا خانه های آسایشگاه سالمندان و معلولین ، می تواند نصب شود. انواع مختلفی از درب های اتوماتیک وجود دارد که راه حل های دسترسی ورودی را ارائه می دهد.

مزایا استفاده از درب اتوماتیک گردان به چه صورت است:

• مسیرهای نجات و فرار با عملکرد گریز درب اتوماتیک گردان (سیستم باز شدن اضطراری مکانیکی که اجازه می دهد دسترسی به راحتی صورت پذیرد)

• عملکرد بادگیر: قفل کردن الکترو مکانیکی بال های درب بازکن

• دسترسی با قفل؛ سیستم هدایت داخلی هوشمندانه در درب اتوماتیک گردان طراحی شده که مانع از ایجاد خاک می شود و ضد آب می باشد.

• کنترل دسترسی: از ورود افراد به صورت غیرمجاز جلوگیری می کند .

درب اتوماتیک گردان خودکار چیست؟

تفاوت بین درب های گردان اتوماتیک و درب دستی در این است که درب اتوماتیک گردان مجهز به واحدهای درایو و سیستم های سنسور هستند که باعث می شود درب به صورت اتوماتیک کار کند. درب اتوماتیک گردان از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند و معمولاً در میان بانک ها ، مراکز خرید ، هتل ها ، ساختمان های اداری استفاده می شوند. درب اتوماتیک گردان در شرایطی که کنترل آب و هوا در اولویت باشد ایده آل است. در طیف گسترده ای از سبک های لعاب ، با پروفایل های قاب آلومینیومی با وزن های مختلف در دسترس است.

سرعت اتوماتیک درب اتوماتیک گردان را می توان با فشار دستی ، تا حداکثر سرعت از پیش تعیین شده افزایش داد ، بنابراین عابران پیاده می توانند با سرعت خاص خود عبور کنند.که سرعت آن ها قابل تنظیم در سه نوع به صورت جداگانه می باشد: سرعت بالا اتوماتیک ، سرعت فردی. سرعت پایین ، درب اتوماتیک گردان امکان عبور راحت و آسانی را برای همه کاربران فراهم می کند.

ایمنی درب اتوماتیک گردان چگونه است؟

درب اتوماتیک گردان علاوه بر استفاده آسان ، از ویژگی های ایمنی و امنیتی بیشتری نیز برخوردار است ، از این رو سرعت کنترل هرگز به سطح خطرناک افزایش نمی یابد، مانع از فشار بیش از حد کاربران یا خطر از بین رفتن کنترل در وزش باد شدید می شود. همچنین با داشتن رتبه امنیتی مناسب آرامش بیشتری را در مورد اینکه ساختمان شما در شب امن است را،فراهم می کند. هر زمان که تصمیم به خرید درب اتوماتیک گردان برای ملک خود گرفتید ، گزینه های بسیاری در بازار قابل دستیابی است. می توانید با توجه به عملکردهای متنوع خود، هر یک از گزینه های فوق را بدست آورید. برخی از گزینه های موجود در درب های اتوماتیک که می توانید در نظر بگیرید شامل درب های تاشو ، درهای کشویی ، درهای چرخشی و درهای گردان است. شرکت پرشیا ارائه کننده درب اتوماتیک گردان ایده آل و مناسب می باشد.