×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک ریولوینگ

درب اتوماتیک ریولوینگ یکی از مدل های جذاب درب اتوماتیک به حساب می آید. این درب ها از نظر ظاهر و کارکرد تفاوت بسیار زیادی با درب های عادی دارند. درب اتوماتیک ریولوینگ با قرار گرفتن تعدادی پنل شیشه ای به شکل دایره ای در فاصله های معین ساخته می شود. این پنل ها به یک موتور واحد متصل می شوند که درب را در یک جهت به گردش در می آورد. افراد برای ورود و یا خروج باید در بین دو پنل قرار بگیرند و با چرخش در جهت درب وارد ساختمان شده و یا از آن خارج شوند. در ادامه به توضیح برخی مزایای درب اتوماتیک ریولوینگ خواهیم پرداخت.

چه کسی درب اتوماتیک ریولوینگ را اختراع کرده است؟

تاریخچه درب اتوماتیک ریولوینگ

دفعه بعد که بین پنل های یک درب اتوماتیک ریولوینگ قدم می گذارید ، نگاهی دقیق تر کنید. بیشتر درب اتوماتیک ریولوینگ از سه یا چهار صفحه جداگانه تشکیل شده اند. آنهایی که برای بیش از یک نفر استفاده می شوند فقط دو صفحه دارند. صرف نظر از تعداد پنل ها ، همه فن از محور محوری که درون یک استوانه محصور شیشه ای می چرخد ، خارج می شوند. سلب آب و هوا در کنار هر تابلو ، یک مهر و موم بین پانل و سیلندر ایجاد می کند. دیوارهای خمیده اجازه می دهد تا یک تناسب محکم تر باشد. حرکت درب اتوماتیک ریولوینگ یا توسط کسی که یکی از پانل های درب را فشار می دهد یا توسط یک موتور که به طور خودکار درها را چرخانده می شود ، تأمین می شود.

اولین اختراع ثبت شده در جهان برای درب اتوماتیک ریولوینگ در سال 1881 به مخترع آلمانی H. Bockhacker انجام شد ، اما این ایده به نتیجه نرسید.

در سال 1888 ، تئوفیلوس وان کانل ، مقیم پنسیلوانیا ، اولین حق ثبت اختراع ایالات متحده را برای درهای طوفانی سه طرفه با سلب آب و هوا دریافت کرد تا از مناسب بودن انرژی با قاب درب استفاده کند. وی شرکت خود را با نام Van Van Kannel Revolving Door را برای تولید محصول خود راه اندازی کرد. در سال 1907 ، وان کانل آن را به International Steel (که امروزه به عنوان شرکت بین المللی درب چرخان معروف است) فروخته است.

اگرچه در مورد زندگی وان کانل چیزهای زیادی شناخته نشده است ، اما یک شایعه جالب در مورد الهام گرفتن از اختراع او وجود دارد: او از رفتار جوانمردانه آقایان برای نگه داشتن درهای باز که خانمها بتوانند از کنار آنها بگذرند خوشش نمی آمد. بنابراین ، او بیشتر زندگی خود را صرف تمرکز بر اختراع ، بهسازی و نصب درب اتوماتیک ریولوینگ کرد. او همچنین هرگز ازدواج نکرد.


@image


درب اتوماتیک ریولوینگ چیست؟

با درب اتوماتیک ریولوینگ، ساختمانهای شما ظاهری زیبا را ارائه می دهند و عایق بالایی در برابر گرما ، سر و صدا ، گرد و غبار ، صرفه جویی در مصرف انرژی و عوامل خارجی ایجاد می کنند.

درب اتوماتیک ریولوینگ درجه راحتی بالایی با فرکانس دسترسی زیاد دارند. درب اتوماتیک ریولوینگ کاملاً مناسب طراحی شده و با ظاهری زیبا ، اولین تصور را در دیواره ساختمان شما ایجاد می کنند. با وجود انواع مختلف عملکرد و تنظیمات مختلف درب اتوماتیک ریولوینگ ، همه آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرند. با استفاده از ردیاب های حرکتی فعال می شوند و به طور خودکار شتاب می گیرند. درب اتوماتیک ریولوینگ بالاترین استانداردهای ایمنی شخصی را رعایت می کنند. مانند همه درهای گردان ، آنها در تهویه طبیعی و راندمان انرژی در ساختمان نقش دارند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک ریولوینگ

• درب های ریولوینگ زیبایی بسیار زیادی دارند. این درب ها که معمولا با پنل های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از زیباترین مدل های درب اتوماتیک موجود در بازار هستند.

• درب اتوماتیک ریولوینگ برای عبور و مرور جمعیت های زیاد بسیار مناسب است. این درب ها با سیستم چرخشی خود می توانند در هر گردش تعداد زیادی از افراد را وارد ساختمان کرده و یا از آن خارج کنند و در صورت وجود تعداد زیاد مشکلی از نظر رفت و آمد به وجود نخواهد آمد.

• درب اتوماتیک ریولوینگ یکی از بهترین گزینه های امنیتی است. این درب ها معمولا فقط در یک جهت گردش می کنند و بدین شکل می توان از وارد شدن و یا خارج شدن افراد جلوگیری کرد. این درب ها قابلیت نصب دوربین و بررسی افراد ورودی و خروجی را نیز دارند و در صورت نیاز می توان آن ها را از راه دور کنترل کرد.

• درب اتوماتیک ریولوینگ از ورود هوای گرم و سرد خارج از ساختمان جلوگیری می کند و بدین ترتیب موجب کاهش مصرف انرژی می شود.


@image


کاربردهای درب اتوماتیک ریولوینگ

درب اتوماتیک ریولوینگ برای تسکین و کنترل ترافیک عابر پیاده در مکانهایی که ترافیک ورودی و خروجی عابران زیاد است استفاده می شود. با توجه به زیبایی ظاهری ساختمان و قابلیت های بیشتر می توان سیستم درب را تولید کرد. به منظور کنترل ایمنی عابر پیاده در سیستم های درب اتوماتیک ریولوینگ، هنگام لرزش دست پنوماتیک ، درب متوقف می شود.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!