×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو فضای ورودی مکان مورد نظر شما را با حال و هوای جذابی فراهم می کند. درب اتوماتیک کرو به عنوان یک راه حل زیبا برای مجتمع های معماری که به آنها احتیاج دارند ، طراحی شده اند و عملکردی کامل، راحت و با کارایی بالا را در یک مدل ارائه می دهند. درب اتوماتیک کرو شامل یک درب اتوماتیک است که به صورت شعاعی حرکت می کند. ما راحتی و طراحی زیبا را ترکیب می کنیم که به ورودی های ساختمانهایی که در آنجا نصب شده اند ، جلوه و زیبایی خاصی را ببخشد. این گونه درب ها دارای یک تاثیر بصری بسیار قوی در نگاه و دید اول می باشند، پس تاثیر چشمگیر درب اتوماتیک کرو را به یاد داشته باشید و از آن غافل نشوید. این گونه درب ها علاوه بر داشتن ظاهری زیبا دارای هدف کاربردی نیز هستند. این درب ها از گزینه های محبوب در میان افراد می باشد.

درب اتوماتیک کرو چیست؟

درب اتوماتیک کرو و یا نیم دایره ای مانوسا تمام مزایای درب هایی که تا به حال با آن ها آشنا شده اید را دارا می باشد. که می توان به : حداکثر امنیت ، ظرفیت سفارشی سازی بالا و امکان نصب با شعاع مختلف، درجه انحنا و غیره اشاره کرد. طراحی درب اتوماتیک کرو همچنین اجازه می دهد اندازه ها را با فضای مورد نیاز خود تطبیق دهید، همچنین درب اتوماتیک کرو رنگ های مختلفی را با توجه به معماری ارائه می هد که بتواند عملکرد آن را زیبایی آن در هم آمیخته و یکپارچه سازد. ظاهر منحنی نسبت به یک مجموعه درب اتوماتیک کشویی مستقیم، شکاف کمی وسیع تری را ارائه می دهد. با این وجود در همان عرض کم می شود نصب صورت بگیرد. شیشه های درب اتوماتیک کرو از بخش های باریک و یا شیشه های چند لایه تشکیل شده است.

جذابیت و زیبایی سیستم درب اتوماتیک کرو ورودی درخشان و زیبایی را تولید می کند. همچنین این نوع از درب ها برای افزایش سهولت در عبور در مواقع شلوغ روز مناسب و عرض شفاف بیشتری نسبت به درب کشویی مسطح دارد. طیف درب اتوماتیک کرو ، یا سیستم دایره ای ، از پانل های ثابت و سیار تشکیل شده است که به دلیل پیکربندی آنها ، محوطه های بسیار جذابی را برای دسترسی اصلی ساختمانها تشکیل می دهند. این یک راه حل واسطه ای بین درب های کشویی اتوماتیک و درهای گردان است. درب اتوماتیک کرو را می توان تحت هر تنظیم خاص و در هر سطح مختلف تولید کرد ، هنگامی که درب اتوماتیک کرو با پانل های ثابت جانبی در شکل بیضی گسترش یافته ، به عنوان یک سیستم هوایی مؤثر عمل خواهد کرد.

اطلاعاتی در مورد درب اتوماتیک کرو :

• درب اتوماتیک کرو برای عرض شفاف از 1000 تا 2500 میلی متر

• بسیار متنوع

• حداکثر راحتی کاربر

• پروفایل های قاب زیبا و جذاب درب اتوماتیک کرو

• کنترل ریزپردازنده خودآموز بسیار قابل اعتماد برای چرخه حرکت صاف

• محافظت خودکار از باز شدن درب در صورت بروز خطا یا قطع برق به لطف کنترل اضافی درایو

• فناوری دو موتور برای اطمینان از بالاترین سطح ایمنی

• درب اتوماتیک کرو زیبا و شیک

• مناسب برای مکان های لوکس

• حرکت بسیار آرام و روان

• کاربردی و کاربر پسند

• ارزان و جایگزین جذاب برای درب های قدیمی

زمینه ی کاربرد درب اتوماتیک کرو کجاست؟

از درب اتوماتیک کرو می توان در مکان های پرجمعیت و مکان های مجلل استفاده کرد. پروژه هایی با جریان ترافیک بالا و شرایط فرار اضطراری، ایده آل برای هتل ها ، مراکز مراقبت های بهداشتی ، فرودگاه ها ، ساختمان های اداری و مراکز خرید محدود. در صورت وجود سیگنال آتش، خرابی برق ، عدم عملکرد سیستم یا فعال کردن سوئیچ اضطراری ، باز شدن درب اتوماتیک کرو به صورت خودکار انجام می شود.

درب اتوماتیک کرو امکان تخلیه ساده و ایمن را فراهم می کنند.درب اتوماتیک کرو با عملکرد خارق العاده خود همچنین ویژگی منحصر به فرد "صرفه جویی در مصرف انرژی" را ارائه می دهند ، بدین معنی که در حالت عملکرد درب "باز" یا "بسته" آنها کمتر از 0.5Wh برق مصرف می کنند و بنابراین یک نوآوری بی نظیر را نشان می دهند.

کنترل هوشمند توسط درب اتوماتیک کرو چگونه است؟

درب اتوماتیک کرو مجهز به سیستم کنترل اصلی و سیستم های اختصاصی درایو و سنسور آن است. کاملاً مطابق با استانداردها می باشد. البته یک عملکرد اتوماتیک توقف برای جلوگیری از آسیب دیدگی و برخورد عابران پیاده و اشیاء نیز در آن تعبیه شده است. یک سیستم قفل الکترو مکانیکی برای امنیت شبانه نیز در درب اتوماتیک کرو تعبیه شده که قابل نصب است.