×

آدرس :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ یکی از مدل های پر کاربرد درب اتوماتیک است. این درب ها به دلیل قابلیت باز شدن کشویی خود به این نام معروف شده اند. درب اتوماتیک اسلایدینگ به شکل کشویی و با حرکت به سمت چپ و راست باز و بسته می شود و به همین دلیل فضای کمی را اشغال می کند. این درب ها کاربرد های بسیار زیادی در ساختمان ها و بخش های مختلف دارند. در ادامه به توضیح کاربرد ها و همچنین دلایل استفاده از درب اتوماتیک اسلایدینگ خواهیم پرداخت.

کاربرد های درب اتوماتیک اسلایدینگ

• درب ورودی ساختمان ها

• درب ورودی فروشگاه ها

• درب ورودی استادیوم ها و مراکز ورزشی

• درب ورودی بیمارستان ها

• درب ورودی انبار ها و بخش های مختلف کارخانه ها و کارگاه ها

چرا باید از درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده کنیم؟

• درب اتوماتیک اسلایدینگ یک ظاهر حرفه ای و قدرتمند به ساختمان شما می دهد. افراد هنگامی که می خواهند وارد ساختمانی شوند قطعا به دنبال این هستند که احترام و تشکر میزبان را ببینند و در صورت مواجهه با درب اتوماتیک اسلایدینگ، قطعا چنین حسی خواهند داشت.

• این درب ها به دلیل محدود کردن تماس افراد با درب، از پخش شدن ویروس ها و باکتری ها جلوگیری کرده و از سرایت بیماری ها به افراد جلوگیری می کنند.

• درب اتوماتیک اسلایدینگ با استفاده از موتور های الکتریکی خود درب را باز و بسته می کند. این موتور ها دارای طراحی های جدیدی هستند و به همین جهت مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهند.

• این درب ها می توانند از خروج سرما و گرمای داخل ساختمان جلوگیری کنند. درب ها با نزدیک شدن افراد باز می شوند و در صورتی که از مقابل آن فاصله بگیرند نیز درب بسته می شود. این باز و بسته شدن سریع درب موجب جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایی و سرمایی داخل ساختمان می شود.


@image


درب اتوماتیک اسلایدینگ امکان دسترسی راحت را برای همه فراهم می کند

فشار دادن روی دستگیره دربها یا چرخاندن دستگیره ها ، باز و بسته کردن دوباره درب ها پس از عبور، همه در بعضی مواقع می تواند آزار دهنده باشد.درب اتوماتیک اسلایدینگ در حال حاضر اجازه دسترسی ، خروج و عبور از موانع مدرن را در بسیاری از ساختمانها می دهند. آنها به ویژه برای ساختمان هایی با حجم زیاد رفت و آمد مناسب هستند. درب اتوماتیک اسلایدینگ از جمله درب هایی است که در بیشتر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در بخش بهداشت و درمان ، سیستم های درب اتوماتیک اسلایدینگ راه حل بهداشتی برای بازدید کنندگان ، بیماران ، پزشکان و مراقبان برای عبور از درب های ورودی است. درب اتوماتیک اسلایدینگ از پخش شدن هرگونه میکروب روی دست خود دوری می کنند.

درب اتوماتیک اسلایدینگ: یک ورودی معتبر و مناسب برای خوش آمد گویی برای میهمانان در بسیاری از هتل ها می باشد.

ساختمانهای عمومی: با استفاده از درب های اتوماتیک اسلایدینگ دسترسی به ساختمان های عمومی اکنون بدون مانع است. سیستم های درب اتوماتیک اسلایدینگ یک راه حل کارآمد و ایمن در این بخش است .

در اینجا به مزایای انتخاب سیستم درب اتوماتیک اسلایدینگ نگاهی می اندازیم:

درب اتوماتیک اسلایدینگ برای مناطق شلوغ و دارای ترافیک بسیار عالی هستند. این امر باعث می شود آنها در مکان هایی مانند فرودگاه ها که مردم در جهات مختلف رفت و آمد دارندبتوانند از درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده کنند.

درب اتوماتیک اسلایدینگ یک انتخاب ایمن است و خطر آسیب دیدگی یا آسیب دیدن در آن محدود است. از آنجا که درب اتوماتیک اسلایدینگ باز می شوند ، فرصت کمی برای گیر کردن و گیر افتادن در درب وجود دارد. فناوری هایی مانند سنسورهای ایمنی ، باز شدن به موقع درب اتوماتیک اسلایدینگ با فناوری پیشرفته حسگرهای جانبی باعث افزایش ایمنی هر درب های اتوماتیک اسلایدینگ می شوند. هرکسی می تواند از یک درب اتوماتیک اسلایدینگ برای ورود به ساختمان استفاده کند.

درب اتوماتیک اسلایدینگ می توانند متناسب با نیاز ورودی های شما تنظیم شوند. در صورت محدود بودن فضا ، درب اتوماتیک اسلایدینگ ساخته می شوند تا دیوار ها ناپدید شوند و درب اتوماتیک اسلایدینگ می تواند با نیازهای مختلف و با ویژگی هایی از قبیل شیشه عایق بندی شده می تواند تکمیل شود.

نصب درب های اتوماتیک اسلایدینگ اغلب با سیستم های ساختمان مانند سیستم نجات مسیر ، سیستم کنترل دسترسی ، سیستم فن آوری ساختمان شبکه می شود. این امر امکان کنترل مرکزی و نظارت بر همه این سیستم ها را فراهم می کند ، بنابراین کارایی مدیریت تسهیلات را افزایش می دهد.


@image


در کل می توان گفت که درب اتوماتیک اسلایدینگ مفید و بی خطر و با کارایی بالا می باشند.در بسیاری از ساختمان ها یک انتظار می رود درها به صورت خودکار باز می شوند و دوباره بسته می شوند. در سوپر مارکت ها ، هتل ها و نمایندگی های اتومبیل و همچنین در دفاتر عمومی و بیمارستان ها ، درب اتوماتیک اسلایدینگ به عنوان ورودی های مناسب و شیک در دسترس هستند.سیستم درب های اتوماتیک اسلایدینگ در هتل ها بسیار محبوب هستند.

در بیشتر مکان های عمومی و غیر عمومی بر اساس نیاز محیطی آن مکان باید از درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده کنند. درب اتوماتیک اسلایدینگ به دلیل ویژگی ها و مشخصه هایی که دارد در محیط هایی که تردد آنها بسیار زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد و تا حد زیادی مفید و کاربردی می باشد. به همین دلیل است که بیشتر مکان ه از درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده می کنند و نهایت رضایت خود را در استفاده از درب اتوماتیک اسلایدینگ اعلام می کنند.

در بیشترین مناطقی که درب اتوماتیک اسلایدینگ به کار می رود مانند مجتمع ها، فروشگاه های بزرگ و ... می باشد. استفاده از درب اتوماتیک اسلایدینگ امنیت این مکان ها را بسیار بیشتر کرده است و به همین دلیل افراد بسیاری هم که به زیبایی نمای ساختمان خود اهمیت می دهند و از درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده می کنند.

ویژگی های درب اتوماتیک اسلایدینگ :

یکی از مهمترین ویژگی های درب اتوماتیک اسلایدینگ این است که از مصرف زیادی انرژی جلوگیری می کند و به همین دلیل بیشتر مکان ها از درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده می کنند، چرا که آنها به دلیل وسایل برقی بزرگی که دارند انرژی زیادی مصرف می کنند و اگر درب های اتوماتیک آنها هم انرژی زیادی مصرف کند برای آنها هیچ سودی نخواهدداشت. ساخت درب اتوماتیک اسلایدینگ بر اساس اندازه ای که شما می خواهید می باشد و هر اندازه ای را که سفارش دهید برای شما آماده می شود.

اما باید دقت داشته باشید که بسیاری از متخصصانی که در زمینه ساخت درب اتوماتیک اسلایدینگ فعالیت می کنند این نکته را برای شما بیان می کنند که بهتر است از ا درب اتوماتیک اسلایدینگ بیشتر در مکان هایی استفاده کنید که دارای ورودی و عرض کمی باشد تا درب ها بتوانند به راحتی جمع شوند و از این طریق استفاده از آنها بسیار آسان تر می باشد. زمانی که اندازه درب های صنعتی استاندارد باشد تمامی مزایایی که در آن می باشد را دارد.

بنابراین همانطوری که بیان کردیم استفاده از این دسته از درب اتوماتیک اسلایدینگ امنیت و راحتی بسیاری دارد و اگر برای شما علاوه بر این ویژگی ها زیبایی هم مهم است باید بدانید درب اتوماتیک اسلایدینگ زیبایی نمای ساختمان شما را دو چندان می کند. کارخانه هایی که این دسته از درب ها را تولید می کنند طراحی متفاوتی در آنها به کار می برند. تا شما بتوانید هر طرحی را که مایل هستید و بیشتر به نمای ساختمان شما می آید را انتخاب کنید.

در کل می توان گفت که درب اتوماتیک اسلایدینگ مفید و بی خطر و با کارایی بالا می باشند.در بسیاری از ساختمان ها یک انتظار می رود درب ها به صورت خودکار باز می شوند و دوباره بسته می شوند. در سوپر مارکت ها ، هتل ها و نمایندگی های اتومبیل و همچنین در دفاتر عمومی و بیمارستان ها ، درب اتوماتیک اسلایدینگ به عنوان ورودی های مناسب و شیک در دسترس هستند.سیستم درب های اتوماتیک اسلایدینگ در هتل ها بسیار محبوب هستند.

محصولات مرتبط
1394-05-12 16:09 درب اتوماتیک شیشه ای لولایی TSA 160 NT
مشاهده بیشتر
1394-05-12 16:09 درب اتوماتیک شیشه ای لولایی Powerturn
مشاهده بیشتر
1394-05-12 16:09 درب اتوماتیک شیشه ای لولایی EC turn
مشاهده بیشتر