×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک

هنگامی که شما به دنبال یک ورودی کارآمد وجذاب هستید ما به شما درب اتوماتیک را معرفی می کنیم. با پیشرفت تکنولوژی و ورود به عصر تکنولوژی انسان با هدف صرفه جویی در زمان و انرژی به استفاده از سیستم های هوشمند در زندگی خود تمایل پیدا کرده است.

درب اتوماتیک یکی از اولین قدم ها در هوشمند سازی محیط اطراف استفاده از درب اتوماتیک در محیط های تجاری، اداری و حتی مسکونی می باشند. امروزه میلیون ها نفر در سرتاسر جهان از مزیت هوشمندسازی درب های ساختمانی بهره می برند. درب اتوماتیک ممکن است یک گزینه مفید و یا یک راه حل برای فضاهای داخلی و یا خارجی برای یک پروژه ساختمانی باشد. درب اتوماتیک به طرز محسوسی نگاهی به زمینه های تجاری و محیط های کاری را افزایش می دهد و همچنین برای ساختمان های اداری، مراکز خرید، هتل ها، رستوران ها و غیره بسیار ایده آل هستند. درب اتوماتیک با طراحی فوق مدرن و به روزی که دارد حداقل فضا را در محیط اشغال می کند. استفاده حداکثر از نور نیز یکی دیگر از Geze با برند slim drive مزیت های مهم سیستم درب اتوماتیک می باشد و همچنین ارتفاع بسیارکم اپراتورهای درب اتوماتیک ازسری slim drive به طراحان در خلق فضائی مدرن تر کمک می کند.

ار پرکاربردترین انواع درب اتوماتیک می توان به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره نمود.

انواع درب اتوماتیک :

درب اتوماتیک شامل انواع زیر می باشد:

1.درب اتوماتیک لولایی: نصب و راه اندازی آسان با قابلیت به روز رسانی

2.درب اتوماتیک کشویی: طراحی مدرن و ظریف با اشغال حداقل فضا

3.درب اتوماتیک چرخشی: برای ورودی ساختمان های بزرگ و شاخص،ترکیب طراحی مدرن و به روز با عملکرد منحصر به فرد و امنیت خیره کننده

درب لولایی swing: امنیت بسیار بالا و عملکرد منحصر به فرد از ویژگی های درب های (swing) می باشد. اپراتور مدلPower turn باعث افزایش امنیت و همچنین سهولت در باز و بسته کردن درب های سنگین با ابعاد بزرگ می باشند ونیز موجب می گردد تا درب به آرامی باز و بسته گردد. ارتفاع اپراتور در این سیستم تنها 6 سانتی متر می باشد.

درب کشویی(sliding): سیستم sliding با طراحی مدرن و به روز حداقل فضا را در محیط اشغال می کند. سیستمEc drive از اقتصادی ترین و با صرفه ترین نوع در بین درب های سیستم کشویی درب اتوماتیک می باشند. سیستم Powerdriveیک پکیج قدرتمند برای درب هایی با عرض و ارتفاع زیاد است و وزن بالا می باشد.

درب چرخشی: درب اتوماتیک چرخشی نقطه عطفی در طراحی درب های اتومات و محل تلاقی نما و درب ورودی در ساختمان های شاخص و بلند مرتبه می باشد. سیستم منحصر به فرد درب های چرخشی باعث شده است تا این درب ها به عنوان یک عایق بسیار قوی در برابر عوامل جوی و نویزها عمل کنند.

کارخانه GEZE در سال 1863 میلادی در کشور آلمان شروع به فعالیت کرد. امروزه شرکت GEZE به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب و پنجره های تمام اتوماتیک، سیستم های ایمنی ساختمان و همچنین سیستم های تهویه در جهان شناخته می شود.

شرکت پرشیا در به عنوان نماینده انحصاری برند GEZE و با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده ارائه دهنده کلیه محصولات این برند در ایران است.

1396/6/7

مقالات مرتبط
1394/9/29 ریموت کنترل دربهای اتوماتیک پرشیادر چگونه عمل می کنند؟

این رجیستر شامل یک کد اختصاصی بوده که بین هر یک از کلیدها و دستگاه های مشابه منحصر به فرد بوده و حکم یک کلید دیجیتال را داراست ، البته شایان ذکر است منحصر به فرد بودن آن امنیت درب اتوماتیک را تضمین می نماید....

مشاهده بیشتر
1395/2/11 درب اتوماتیک شیشه ای GEZE در نمایشگاه کتاب در نمایشگاه شهر آفتاب

...

مشاهده بیشتر
1395/2/30 GEZE Active Stopdoor در درب دستی کشویی Levolan

بر طبق این شعار که " معمار، نوآوری های ساخته شده توسط GEZE را می بیند " ، کمپانی GEZE راه حل هایی در نوآوری درب ها برای معماران، طراحان داخلی، مهندسین، برنامه ریزان و دیگر مشتریان را ارائه خواهد داد. ...

مشاهده بیشتر