×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

چه کنیم تا نیازی به تعمیر کرکره برقی پیدا نکنیم

کرکره های برقی برای هر دو فضای تجاری و خانه مناسب هستند. آنها با هدف تأمین امنیت نصب شده اند اما می توانند زیبایی های مکان شما را نیز برجسته کنند.

کرکره های مدرن چند منظوره هستند. می توان از آنها برای دور نگه داشتن صداها استفاده کرد. علاوه بر این ، آنها وقتی فضای بیرون آفتابی می شود ، مکان را خنک نگه می دارند. به همین ترتیب ، آنها شما را از باد ، باران و برف محافظت می کنند. آنها حریم خصوصی را تأمین می کنند و در نتیجه راحتی خانه یا فضای تجاری شما را افزایش می دهند.

بیشتر کرکره های برقی مقرون به صرفه و از نظر کاربردی با ارزش هستند. با این حال ، اگر آنها به درستی نصب نشده باشند یا حتی درست نگه داری نشوند ممکن است هزینه های تعمیر کرکره برقی زیادی را متحمل شوید.

با این وجود ، حفظ و نگه داری از کرکره برقی شما برای دوام بیشتر به عهده خودتان است. و برای همین ما در ادامه نکات مهمی که با رعایت آن نیازی به تعمیر کرکره برقی نخواهید داشت را به شما می گوییم.

درصورتی که به تعمیر کرکره برقی احتیاج دارید ، شرکت پرشیادر در خدمت شماست.

تعمیر کرکره برقی

آیا به تعمیر کرکره برقی نیاز دارید؟شرکت پرشیا در خدمات تعمیر کرکره برقی را ارائه می دهد.هر عیب و نقصی وجود داشته باشد، چه ایراد و خطای حسگر چه هر نوع ایراد دیگری می توانید اطمینان داشته باشید که مهندسان ما راه حلی برای تعمیر کرکره برقی شما خواهند داشت.

وقتی مشکلی با مجموعه ای از کرکره های غلتکی پیش می آید،شما باید فقط تلفن را برداشته و به تیم مهندسان آموزش دیده پرشیا در تماس بگیرید.ما تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت با شما باشیم و تیم ما یک پاسخ تضمینی چهار ساعته یا کمتر را ارائه می دهد. هریک از اعضای تیم ما کاملا مجهز تعمیر کرکره برقی شما را به راحتی انجام می دهند.

بعد از مدتی که از کرکره برقی استفاده می کنید با گذشت زمان ممکن است خراب شود و یا نیاز به سرویس داشته باشد.یافتن سریع علت خرابی و تعمیر به موقع کرکره به افزایش عمر استفاده از آن کمک می کند. به همین دلیل ما اطلاعاتی را به طور جامع درباره تعمیرات کرکره برقی در اختیار شما قرار می دهیم.

از آنجا که کرکره برقی دارای مزایای بسیاری از جمله محافظت از خانه شما در برابر شرایط شدید آب و هوایی و افزایش امنیت است ، این یک سرمایه گذاری با ارزش است. بنابراین به پیروی از یک روال معمول نکات زیر کمک می کند تا آنها را در شرایط کاری خوبی نگه دارید و از تعمیر کرکره برقی پیشگیری کنید.

بهترین تعمیرات کرکره برقی

چندین عامل وجود دارد که می تواند منجر به آسیب کرکره برقی شما شود شود. مهم نیست چه چیزی باعث خرابی کرکره های برقی شما شده است ، خدمات پرشیادر برای ارائه کرکره ای عالی و خدمات تعمیر کرکره برقی در اینجا هستند. 

هنگامی که شما تماس می گیرید، ما با طیف گسترده ای از قطعات و ابزارهای کرکره ای و کاملاً مجهز در محل شما حاظر می شویم. این به ما امکان می دهد تا اکثر تعمیرات را در یک بازدید انجام دهیم. با گذشت سالها ، ما مجموعه ای از مشکلات از جمله غلتک های آسیب دیده را حل کرده ایم. هرچند خرابی بزرگ یا کوچک باشد ، می توانید تعمیرات کرکره برقی درجه یک را با خدمات پرشیادر تضمین کنید.

از تعمیرات گران قیمت و تعویض ها با بازرسی های منظم به راحتی می توان جلوگیری کرد. این نه تنها یک الزام قانونی است بلکه می تواند کرکره های غلتکی شما را برای سالهای طولانی در حالت کار کامل نگه دارد. مهندسان ما نیز در انجام این بازرسی ها کاملاً صلاحیت دارند و می توانند هرگونه تعمیر جزئی را که ممکن است در طول راه مورد نیاز باشد انجام دهند. در نتیجه ، شما در تعمیرات غیر ضروری پس انداز می کنید و این آرامش را دارید که کرکره های شما عمر طولانی تری دارد.

چرا تعمیر و نگهداری کرکره برقی ما را انتخاب می کنید؟

در خدمات پرشیادر، ما می توانیم کرکره های برقی را به بهترین نحو  تعمیر کنیم. در حین خدمت ، ما اطمینان می دهیم که کرکره های شما کاملاً مطابق با استانداردها تعمیر می شوند. کلیه اقدامات انجام شده روی کرکره های شما ثبت شده است و کاملاً ایمن و کاربردی هستند.

وقتی خدمات تعمیر کرکره ما را انتخاب می کنید ، می دانید که با متخصصان در ارتباط هستید. هر یک از مهندسان ما آموزش دیده اند و با آخرین پیشرفت های فن آوری درب و کرکره صنعتی به روز هستند. ما سالها تجربه در تعمیر کرکره های برقی را داریم و همیشه بهترین خدمات را عرضه می کنیم تا از انتظارات مشتریان خود پیشی بگیریم.

ما در اولین فرصت در محل مورد نظر شما حاظر می شویم تا خدمات مناسب را به شما ارائه دهیم. مطمئن باشید که تعمیر کرکره شما همیشه مطابق با نیازهای خاص شما می باشد.

با توجه به کیفیت عالی تعمیرات کرکره ای ما ، در برخی از سازمان های پیشرو در زمینه های بهداشت و ایمنی مجوزهای لازم را کسب کرده ایم. پس از سالها تعهد به سلامتی و ایمنی در تعمیر کرکره ، ما صدها مشتری در شهرهای مختلف داریم.

مراحل تعمیر کرکره برقی


 • تماس با ما
 • دریافت رایگان مشاوره تلفنی یا آنلاین از کارشناسان مجرب ما
 • برآورد حدودی قیمت تعمیر یا تعویض قطعات کرکره برقی
 • تعیین برنامه زمانی برای خدمات
 • اعزام تکنسین های متخصص به محل مورد نظر 
 • بررسی رضایت مشتری بعد از تعمیر کرکره برقی
 • مواردی که معمولا نیاز به تعمیر دارند:
 • تیغه کرکره
 • موتور کرکره برقی
 • شفت 
 • فتوسل و ...

در بخش صنعت، ما می دانیم که کرکره برقی دارای نقص می تواند تأثیر منفی زیادی بر امنیت تجاری شما بگذارد. این که ما در مورد کرکره داخلی یا کرکره ای در مکان های تجاری صحبت می کنیم ، اثرات شکسته شدن آن می تواند باعث از دست دادن گرما و انرژی گرفته تا نقض جدی امنیت که در نهایت می تواند منجر به از دست دادن درآمد و پس انداز شود . چرا یک کرکره شکسته باید هر چه سریعتر تعمیر شود تا از بروز چنین مشکل جلوگیری شود. مهندسین بسیار ماهر ما می توانند خدمات عالی تعمیر کرکره برقی اضطراری را ارائه دهند.


۶ نکته مفید برای جلوگیری خرابی کرکره برقی شما

1: رول کرکره های خود را تمیز نگه دارید

بیشتر اوقات در اثر جمع شدن گرد و غبار و کثیف شدن کرکره ها، کرکره برقی شما بسته نمی شوند. اگر در منطقه بادی هستید باید هر 4-5 ماه یک بار آنها را کاملاً بشویید.

تمیز کردن دیافراگم کرکره باید به صورت بیرونی و داخلی انجام شود. قسمت بیرونی کرکره به دلیل قرار گرفتن در معرض گرد و غبار ، خاک و شرایط شدید هوای خارج معمولاً از فضای داخلی خاکی تر است. از محلولی استفاده کنید که به ترتیب نسبت مواد شوینده و آب به ترتیب 1به 4 باشد. برای تمیز کردن پنجره از یک اسفنج استفاده کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که بلافاصله آن را پاک کنید زیرا برخی از مواد شوینده باعث تغییر رنگ کرکره های برقی می شوند. لکه ها نیز توسط این محلول برداشته می شوند. از طرف دیگر، اگر لکه ها سخت باشند، می توانید از سفید کننده استفاده کنید. به یاد داشته باشید که قبل از استفاده در یک منطقه بزرگتر آن را تست کنید.

2: از روان کننده های چسبنده خودداری کنید

از استفاده از محصولات مبتنی بر سیلیکون که چسبناک هستند خودداری کنید زیرا تمایل به جذب گرد و غبار و خاک دارند. اسپری های روان کننده را از فروشگاه محلی خود خریداری کنید که ضد استاتیک هستند تا از تعادل اصطکاک کافی برخوردارباشند. مقدار کمی بین لولاها و همچنین بر روی نقاط پلاستیکی در بالای هر کرکره اسپری کنید. انجام این کار حداقل یک بار در سال کمک خواهد کرد که آنها به خوبی کار کنند و نیازی به تعمیر کرکره برقی پیدا نکنید ، به خصوص اگر بیش از ده سال از همان کرکره های برقی استفاده می کنید.

3: آنها به طور منظم صیقل دهید

اگر در نقاشی کرکره های خود لکه ها و خراش هایی یافتید ، آنها را صیقل دهید. این به شما کمک می کند تا هر گونه آهک را از بین ببرید و بدون اینکه روی رنگ اثر بگذارد ، آنها را بپوشانید. همچنین باعث درخشش خواهد شد و ظاهر آنها را به خوبی جدید می کند.

4:از آنها با مراقبت استفاده کنید

هنگام باز کردن یا بستن کرکره ها عجله نکنید زیرا ممکن است به آنها آسیب برسانید. همچنین اطمینان حاصل کنید که آنها را به طور ایمن ببندید تا از بروز هرگونه خرابی و تعمیر کرکره برقی جلوگیری کنید.

5: بلبرینگ را چرب کنید

با چربی زدن آنها حداقل سالی یکبار از زنگ زدگی کرکره ها و تعمیر کرکره برقی جلوگیری کنید. این کار همچنین باعث می شود مکانیسم کاری آن کند نشود و متوقف نشود و به عملکرد خوب آن کمک می کند.

6: از استفاده از پاک کننده های ساینده خودداری کنید

هنگام تمیز کردن کرکره های خود ، از تمیز کننده های سخت (از جمله سفید کننده ها و حلال ها) استفاده نکنید. همچنین از استفاده از قراضه های فلزی ، برس های تمیز کننده و سایر موارد تیز برای از بین بردن گرد و غبار و خاک خودداری کنید زیرا می توانند سطح آنها را خراشیده یا آسیب ببینند.

اگر نیاز شما به تعمیر کرکره برقی مربوط نمی شود ، و شما ترجیح می دهید ما اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم و اطمینان حاصل کنیم که همه چیز به شکلی که باید کار می کند ، ممکن است یک قرارداد خدمات و توافقنامه تعمیر و نگهداری یک راه حل مناسب برای نیازهای شما باشد.

در اینجا خلاصه ای از راه های ساده برای جلوگیری از تعمیر کرکره برقی آورده شده است:

از کرکره ها با مراقبت مناسب استفاده کنید

هرگونه گرد و غبار یا لکه های کثیف را از بین ببرید

یاتاقان را چرب کنید

از استفاده از پاک کننده های خشن خودداری کنید

آنها را مرتباً گرد و غبار زدایی کنید تا از هرگونه تجمع جلوگیری کنید

امیدواریم آنچه در این مقاله خواندید برایتان مفید بوده باشد. و به بخشی از سوالاتی که برای تعمیر کرکره برقی خود داشتید پاسخ داده باشد.

ما تعمیر کرکره برقی صنعتی ، تعمیر کرکره برقی پی وی سی ، تعمیر کرکره برقی گاراژ ، تعمیر کرکره برقی فروشگاه ، تعمیر کرکره برقی پارکینگ و ... را انجام می دهیم.

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا تعمیر کرکره برقی خود را با یک مهندس کاملاً مجرب و واجد شرایط انجام دهیم.


محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!