×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

چه کنیم تا نیازی به تعمیر کرکره برقی پیدا نکنیم

کرکره های برقی برای هر دو فضای تجاری و خانه مناسب هستند. آنها با هدف تأمین امنیت نصب شده اند اما می توانند زیبایی های مکان شما را نیز برجسته کنند.

کرکره های مدرن چند منظوره هستند. می توان از آنها برای دور نگه داشتن صداها استفاده کرد. علاوه بر این ، آنها وقتی فضای بیرون آفتابی می شود ، مکان را خنک نگه می دارند. به همین ترتیب ، آنها شما را از باد ، باران و برف محافظت می کنند. آنها حریم خصوصی را تأمین می کنند و در نتیجه راحتی خانه یا فضای تجاری شما را افزایش می دهند.

بیشتر کرکره های برقی مقرون به صرفه و از نظر کاربردی با ارزش هستند. با این حال ، اگر آنها به درستی نصب نشده باشند یا حتی درست نگه داری نشوند ممکن است هزینه های تعمیر کرکره برقی زیادی را متحمل شوید.

با این وجود ، حفظ و نگه داری از کرکره برقی شما برای دوام بیشتر به عهده خودتان است. و برای همین ما در ادامه نکات مهمی که با رعایت آن نیازی به تعمیر کرکره برقی نخواهید داشت را به شما می گوییم.

درصورتی که به تعمیر کرکره برقی احتیاج دارید ، شرکت پرشیادر در خدمت شماست.

تعمیر کرکره برقی

آیا به تعمیر کرکره برقی نیاز دارید؟ شرکت پرشیادر خدمات تعمیر کرکره برقی را ارائه می دهد. هر عیب و نقصی وجود داشته باشد، چه ایراد و خطای حسگر چه هر نوع ایراد دیگری می توانید اطمینان داشته باشید که مهندسان ما راه حلی برای تعمیر کرکره برقی شما خواهند داشت.

از آنجا که کرکره برقی دارای مزایای بسیاری از جمله محافظت از خانه شما در برابر شرایط شدید آب و هوایی و افزایش امنیت است ، این یک سرمایه گذاری با ارزش است. بنابراین به پیروی از یک روال معمول نکات زیر کمک می کند تا آنها را در شرایط کاری خوبی نگه دارید و از تعمیر کرکره برقی پیشگیری کنید.

۶ نکته مفید برای جلوگیری از تعمیر کرکره برقی شما

۱: رول کرکره های خود را تمیز نگه دارید

بیشتر اوقات در اثر جمع شدن گرد و غبار و کثیف شدن کرکره ها، کرکره برقی شما بسته نمی شوند. اگر در منطقه بادی هستید باید هر 4-5 ماه یک بار آنها را کاملاً بشویید.

تمیز کردن دیافراگم کرکره باید به صورت بیرونی و داخلی انجام شود. قسمت بیرونی کرکره به دلیل قرار گرفتن در معرض گرد و غبار ، خاک و شرایط شدید هوای خارج معمولاً از فضای داخلی خاکی تر است. از محلولی استفاده کنید که به ترتیب نسبت مواد شوینده و آب به ترتیب 1به 4 باشد. برای تمیز کردن پنجره از یک اسفنج استفاده کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که بلافاصله آن را پاک کنید زیرا برخی از مواد شوینده باعث تغییر رنگ کرکره های برقی می شوند. لکه ها نیز توسط این محلول برداشته می شوند. از طرف دیگر، اگر لکه ها سخت باشند، می توانید از سفید کننده استفاده کنید. به یاد داشته باشید که قبل از استفاده در یک منطقه بزرگتر آن را تست کنید.

۲: از روان کننده های چسبنده خودداری کنید

از استفاده از محصولات مبتنی بر سیلیکون که چسبناک هستند خودداری کنید زیرا تمایل به جذب گرد و غبار و خاک دارند. اسپری های روان کننده را از فروشگاه محلی خود خریداری کنید که ضد استاتیک هستند تا از تعادل اصطکاک کافی برخوردارباشند. مقدار کمی بین لولاها و همچنین بر روی نقاط پلاستیکی در بالای هر کرکره اسپری کنید. انجام این کار حداقل یک بار در سال کمک خواهد کرد که آنها به خوبی کار کنند و نیازی به تعمیر کرکره برقی پیدا نکنید ، به خصوص اگر بیش از ده سال از همان کرکره های برقی استفاده می کنید.

۳: آنها به طور منظم صیقل دهید

اگر در نقاشی کرکره های خود لکه ها و خراش هایی یافتید ، آنها را صیقل دهید. این به شما کمک می کند تا هر گونه آهک را از بین ببرید و بدون اینکه روی رنگ اثر بگذارد ، آنها را بپوشانید. همچنین باعث درخشش خواهد شد و ظاهر آنها را به خوبی جدید می کند.

۴:از آنها با مراقبت استفاده کنید

هنگام باز کردن یا بستن کرکره ها عجله نکنید زیرا ممکن است به آنها آسیب برسانید. همچنین اطمینان حاصل کنید که آنها را به طور ایمن ببندید تا از بروز هرگونه خرابی و تعمیر کرکره برقی جلوگیری کنید.

۵: بلبرینگ را چرب کنید

با چربی زدن آنها حداقل سالی یکبار از زنگ زدگی کرکره ها و تعمیر کرکره برقی جلوگیری کنید. این کار همچنین باعث می شود مکانیسم کاری آن کند نشود و متوقف نشود و به عملکرد خوب آن کمک می کند.

۶: از استفاده از پاک کننده های ساینده خودداری کنید

هنگام تمیز کردن کرکره های خود ، از تمیز کننده های سخت (از جمله سفید کننده ها و حلال ها) استفاده نکنید. همچنین از استفاده از قراضه های فلزی ، برس های تمیز کننده و سایر موارد تیز برای از بین بردن گرد و غبار و خاک خودداری کنید زیرا می توانند سطح آنها را خراشیده یا آسیب ببینند.

اگر نیاز شما به تعمیر کرکره برقی مربوط نمی شود ، و شما ترجیح می دهید ما اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم و اطمینان حاصل کنیم که همه چیز به شکلی که باید کار می کند ، ممکن است یک قرارداد خدمات و توافقنامه تعمیر و نگهداری یک راه حل مناسب برای نیازهای شما باشد.

در اینجا خلاصه ای از راه های ساده برای جلوگیری از تعمیر کرکره برقی آورده شده است:

از کرکره ها با مراقبت مناسب استفاده کنید

هرگونه گرد و غبار یا لکه های کثیف را از بین ببرید

یاتاقان را چرب کنید

از استفاده از پاک کننده های خشن خودداری کنید

آنها را مرتباً گرد و غبار زدایی کنید تا از هرگونه تجمع جلوگیری کنید

امیدواریم آنچه در این مقاله خواندید برایتان مفید بوده باشد. و به بخشی از سوالاتی که برای تعمیر کرکره برقی خود داشتید پاسخ داده باشد.

ما تعمیر کرکره برقی صنعتی ، تعمیر کرکره برقی پی وی سی ، تعمیر کرکره برقی گاراژ ، تعمیر کرکره برقی فروشگاه ، تعمیر کرکره برقی پارکینگ و ... را انجام می دهیم.

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا تعمیر کرکره برقی خود را با یک مهندس کاملاً مجرب و واجد شرایط انجام دهیم.

منبع1

منبع2

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!