×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب های اتوماتیک به دلیل استفاده زیاد از آن ها بسیار ضروری است. درب های پارکینگ و درب های وردی ساختمان ها اگر برای مدت کوتاهی نیز خراب شوند مشکل بزرگی در تردد ساکنین ایجاد می کند بنابرین باید خیلی سریع نسبت به تعمیر درب اتوماتیک اقدام کرد.

امروزه درب های اتوماتیک در بسیاری از ساختمان ها به کار برده می شوند. آن ها دسترسی و انتقال افراد و وسایل را بسیار آسان تر می کنند و خاطرۀ خوبی به آن ها می دهند.

درب های اتوماتیک قسمت های مختلفی دارند که هر کدام از آنها نقشی در باز و بسته شدن ایفا می کند. این قسمت های مختلف روزانه و با حجم عبور و مرور بار ها به حرکت می افتند و طبیعتا پس از مدتی بر اثر تکرار حرکت ممکن است آسیب ببینند و به تعمیر درب اتوماتیک نیاز شود. رعایت نکات مربوط به نگهداری و تعمیر درب اتوماتیک هنگامی که مشکلی پیش می آید، عمر مفید درب ها را افزایش می دهد و باعث ارتقای عملکرد آنها نیز می شود.

بنابراین اگر شما برای مکانی از درب اتوماتیک استفاده می کنید، باید به طور منظم آنها را بررسی کنید تا از کارایی و ایمنی شان مطمئن شوید و اگر لازم بود به تعمیر درب اتوماتیک اقدام کنید.

در صورتی که در نگهداری و تعمیر درب اتوماتیک محل کارتان کوتاهی یا سهل‌انگاری کنید، مشکلاتی از قبیل به خطر افتادن ایمنی کارمندان و حتی مشکلاتی از طرف بیمه خواهید داشت. یعنی اگر کسی آسیب ببیند، این خود شما هستید که باید هزینه ها را پرداخت کنید و فرد آسیب دیده می تواند از شخص شما شکایت کند.

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک در مواقع لازم ( حتی اگر مشکل کوچکی وجود داشته باشد ) به صرفه‌جویی در مخارج مربوط به نگهداری کمک می کند. چرا که تعمیر درب اتوماتیک در مواجهه با یک مسئلۀ کوچک، به صرفه تر از تعمیر درب اتوماتیک در مواجهه با مشکلات ناشی از پیشرفت آن مسئله می باشد.

آیا شما نیز به دنبال بهترین و معروف ترین شرکت خدمات پس از فروش برای تعمیر درب اتوماتیک ساختمان خود هستید؟ آیا می دانید که برای اخذ و بهره مندی از باکیفیت ترین تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک بایستی از کجا اقدام کرد؟ از شما دعوت می شود که مقاله موجود و پیش روی خود را تا انتها همراهی و دنبال کنید تا اطلاعات جالبی را در مورد تعمیر درب اتوماتیک به دست آورید.

درب های اتوماتیک یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین محصولات موجود در کشورمان می باشد که امروزه شما می توانید برندهای بسیار متفاوتی را مشاهده نمایید که در زمینه طراحی و ساخت این محصولات در حال فعالیت هستند. بی شک باکیفیت ترین و مقاوم ترین این مدل از درب ها را می توانید در وب سایت اینترنتی پیش روی خودتان مشاهده نموده و با توجه به مکانی که می خواهید آن را نصب کنید، اقدام به خرید و استفاده از باکیفیت ترین و مناسب ترین این محصولات داشته باشید. امروزه شما می توانید تنوع بسیار بالایی از بهترین انواع درب های اتوماتیک را در وب سایت ما مشاهده کنید که هر یک از این محصولات از یک سری مشخصات و ویژگی ها برخوردار بوده و خریداران می توانند قبل از خرید در مورد این ویژگی ها اطلاعات مورد نیاز را به دست آورند. درب های اتوماتیک از متریال های مختلفی تهیه و طراحی می شود که باز و بسته شدن این محصولات به صورت اتوماتیک بوده و این امر می تواند عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه را راحت تر سازد. همکاران ما نیز در این وب سایت سعی دارند تا باکیفیت ترین و مقاوم ترین درب های اتوماتیک را تهیه و آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک و اخذ بهترین خدمات از شرکت تولیدی درب های اتوماتیک ما توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

امروزه شاهد برخی از افرادی هستیم که به دنبال شرکت های خدمات پس از فروش برای تعمیر درب اتوماتیک خود هستند. جالب است بدانید که درب های اتوماتیک نیز بعد از گذشت زمانی دچار یک سری از مهمترین و اصلی ترین خرابی ها می شوند که در این صورت نیاز بسیار شدیدی به تعمیرات داشته چرا که در غیر این صورت نمی تواند عملکرد مناسبی را داشته باشد. تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده است و اگر شما نیز با خرابی و عدم کارکرد صحیح درب اتوماتیک خود مواجه هستید می توانید بدون داشتن هر گونه نگرانی با ما در تماس باشید. تعمیر درب اتوماتیک با توجه به نوع خرابی که به وجود آمده است به زمان، قطعات و هزینه های بسیار متفاوتی نیاز دارد و شما می توانید قبل از هرگونه تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک در مورد این آیتم ها اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. توصیه می شود که حتما تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک خود را به دست افراد ماهر بسپارید چرا که در غیر این صورت افراد آماتور نمی توانند تشخیص صحیحی را از خرابی داده و در نتیجه مشکل درب اتوماتیک را دو چندان خواهند نمود.

خدمات تعمیر درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک به دلیل سرعت و سهولت ورود به داخل و خارج از ساختمان، یکی از محبوب ترین راه حل های ورودی ساختمان های تجاری هستند. با این حال، درب های اتوماتیک معیوب باعث از دست رفتن سریع گرما و به خطر افتادن امنیت در بسیاری از مشکلات دیگر برای تجارت شما می شوند.در تعمیر درب اتوماتیک از چه کسانی باید کمک گرفت؟

یکی از بهترین تدابیری که شما می توانید در نظر بگیرید، داشتن یک برنامۀ منظم برای سرکشی

کردن و در صورت نیاز تعمیر درب اتوماتیک می باشد. ارائه دهندگان خدمات مربوط به درب های اتوماتیک معمولا طرح های مختلفی برای معاینات فنی پیشنهاد می دهندکه عموما به صورت بررسی های سالیانه می باشد. این معاینات باید شامل امور تخصصی و فنی عملکرد درب اتوماتیک و همچنین امور مربوط به ایمنی باشد تا در صورت نیاز اقدام به تعمیر درب اتوماتیک شود.

علاوه بر این ها، بهتر است چنانچه نیاز به تعمیر درب اتوماتیک داشتید، خودتان به تنهایی دست به کار نشوید و از متخصصین تعمیر درب اتوماتیک کمک بگیرید.

همچنین می توانید از شرکت هایی که در زمینۀ تعمیر درب اتوماتیک به طور تخصصی فعالیت می کنند بخواهید تا مهندسانشان را به طور منظم و مستمر برای بررسی و در صورت نیاز تعمیر درب اتوماتیک، به محل مورد نظر شما بفرستند. زیرا آنها به تکنولوژی‌ها و همچنین قوانین روز واقف هستند و می توانند با توجه به آنها بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهند. این کار خیال شما را بابت امنیت و کارامد بودن درب های اتوماتیک راحت می کند و می توانید با خیالی آسوده به کسب و کار خود مشغول شوید.

در نهایت باید گفت برای تعمیر درب اتوماتیک هر چه از فرد متخصص تری کمک بگیرید، می توانید بیشتر مطمئن باشید که مشکلتان بر اثر ناشی گری بزرگ تر نخواهد شد.

تعمیر درب اتوماتیک چه زمان هایی لازم می شود؟

همان طور که خودتان هم می دانید، چنانچه در اتوماتیک شما ناگهان از کار افتاد و یا دیگر حرکت نکرد باید به تعمیر درب اتوماتیک فکر کنید.

در بیشتر مواقع چنین مشکلاتی، ناشی از اختلال در عملکرد موتور ها است. این اتفاقات معمولا زمان هایی رخ می دهند که موتور درب اتوماتیک آسیب دیده و نیازمند تعمیر یا جایگزینی می باشد. بهترین کار در چنین مواقعی تماس با تیم متخصص همان برندی است که درب اتوماتیک را به شما ارائه کرده است، زیرا بهتر از هر کس دیگری از پس این کار بر می آیند. برای تعمیر درب اتوماتیک باید بررسی شود اشکال دقیقا به کجا بر می گردد، زیرا ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال، احتمال دارد سنسور حرکت از کار افتاده باشد یا در عملکرد سیستم کنترل از راه دور خللی وجود داشته باشد.

توصیه هایی برای تعمیر درب اتوماتیک ( درب ماشین ) هنگامی که مشکل جدی ای وجود ندارد

اگر به طور ناگهانی با مشکلی در باز و بسته شدن درب اتوماتیک خود شدید، پیش از اقدام به تماس با یک متخصص تعمیر درب اتوماتیک می توانید به توصیه های زیر عمل کنید.

• فیوز را چک کنید

بله، درست خواندید، فیوز را چک کنید! ابتدا به کمک دفترچۀ راهنما و یا اینترنت محل دقیق فیوز ماشینتان را پیدا کنید. ( معمولا زیر ستون فرمان یا در محفظۀ موتور می باشد ) چنانچه فیوز باد کرده است، آن را تعویض و سپس درب اتوماتیک خود را امتحان کنید.

• سوئیچ درب اتوماتیک را چک کنید

برخی درب های اتوماتیک، مانند درب اتوماتیک اکثر ون ها و اتوبوس ها، سوئیچ هایی دارند که خاموش و روشن بودن سیستم اتوماتیک را تنظیم می کنند. اگر درب اتوماتیک شما دارای چنین سوئیچی می باشد، پیش از اقدام جدی در جهت تعمیر درب اتوماتیک، بررسی کنید که بر حسب اتفاق سوئیچ سیستم روی حالت خاموش قرار نگرفته باشد.

• قطع کابل باتری

این توصیه مختص درب ماشین می باشد. شما می توانید پیش از اقدام جدی در جهت تعمیر درب اتوماتیک، کابل طرف مثبت باتری را قطع کنید و پس از گذشت مدتی ( 4 دقیقه ) آن را دوباره وصل کنید. با این کار کل سیم کشی ها ریست می شوند و این احتمال وجود دارد که مشکل درب اتوماتیک نیز حل شود.

• کمک گرفتن

چنانچه همۀ مواردی که پیش از این ذکر شده اند را چک کردید و مشکلتان همچنان رفع نشد، وقت آن رسیده است که از یک شرکت که تخصص آن در زمینۀ تعمیر درب اتوماتیک می باشد، ( شرکتی که درب اتوماتیک را از آن خریداری کرده اید در اولویت است. ) بخواهید با فرستادن نیرو های متخصصش به شما در تعمیر درب اتوماتیک کمک کند.

نگهداری و در صورت نیاز تعمیر درب اتوماتیک امری لازم است، در واقع شما نمی توانید یک در را نصب کنید و رهایش کنید بلکه باید با برنامه ای منظم نگهداری های لازم را به عمل آورید. می توان گفت کلید کارایی صحیح و مفید هر چیزی در هر جایی، به مدیریت آن مکان از نظر بررسی و نظارت منظم و متداوم وابسته می باشد.

انواع تعمیرات درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک همانطور که اشاره شد، یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افرادی می باشد که به دنبال استفاده از انواع درب های اتوماتیک هستند. اگر شما هم قصد دریافت خدمات فوق العاده در خصوص تعمیر درب اتوماتیک هستید، می توانید در وهله ی اول در مورد انواع درب های اتوماتیک اطلاعاتی را به دست آورید. هر یک از انواع درب های اتوماتیک می توانند مشکلات بسیار مشابه یا متفاوت تر از یک دیگر را داشته باشند. برای مثال مشکلاتی که در درب های اتوماتیک تاشو هیدرولیک قابل مشاهده است، به ندرت در درب های اتوماتیک کشویی برقی به وجود می آید. چرا که این دو درب اتوماتیک از لحاظ عملکرد فنی و ساختاری که دارند، با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. شناسایی نوع تعمیرات درب اتوماتیک و رفع مشکل به وجود آمده به راحتی از پس دوستان ما بر می آید و شما می توانید برای بهره مندی از این خدمت شگفت انگیز فرصت را از دست ندهید. خرابی های ایجاد شده در درب های اتوماتیک ممکن است مانع از عبور و مرور افراد و وسیله های نقلیه باشد. البته در برخی از مواقع نیز شاهد صداهای غیر طبیعی در هنگام باز و بسته شدن درب های اتوماتیک هستیم که این امر نیز میتواند مزاحمت های صوتی را به دنبال داشته باشد؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که انواع تعمیرات درب اتوماتیک کاملا مربوط به نوع درب می باشد و شما می توانید با اقدام مناسبی، مشکل به وجود آمده را رفع کنید.

اخذ بهترین تعمیر درب اتوماتیک

اگر شما نیز به دنبال بهترین و باکیفیت ترین خدمات در حوزه تعمیر درب اتوماتیک هستید، می توانید این فرصت بی نظیر و استثنایی پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون با همکاران ما جهت دریافت بهترین این خدمات تماس لازم را برقرار کرده و منتظر آنها باشید. تعمیر درب اتوماتیک نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد که تمام دوستان و همکاران ما توانسته اند دوره های آموزشی مربوط به این امر را گذرانده و از این طریق خدمات فوق العاده ای را برای شما به ارمغان آورند. توصیه می شود که حتما تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک ساختمان خود را به دست افراد باتجربه و کاربلد در این زمینه بسپارید تا بتوانید از خدمات فوق العاده ای نیز برخوردار شوید. همچنین در نظر داشته باشید که منش و رفتار همکاران ما بسیار بالا بوده و بسیار وقت شناس هستند. شما می توانید تماس لازم با وب سایت ما را داشته و درخواست خودتان را با توجه به مشکلی که در درب اتوماتیک تان وجود دارد، به ثبت برسانید. همکاران ما نیز بلافاصله می توانند هماهنگی های لازم را انجام داده و سریعا خود را به آدرسی که درج کرده اید برسانند.

هزینه های مربوط به تعمیر درب اتوماتیک

آیا شما نیز به دنبال هزینه های مربوط به تعمیر درب اتوماتیک هستید؟ آیا می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک کی می باشد؟ از شما دعوت می شود که این مقاله و مطالب پیش روی خود از وب سایت ما را تا انتها مورد بررسی و مطالعه قرار دهید تا از این طریق جالب ترین اطلاعات را نیز به دست آورید.

درب های اتوماتیک از پرکاربردترین و بی نظیرترین درب های مورد استفاده در بازار می باشد که بنا به دلایلی ممکن است نیازمند یک سری از مهمترین و اصلی ترین تعمیرات دارد. یکی از مهمترین و اساسی ترین سوال هایی که امروزه ذهن بسیاری از افراد را در تعمیر درب اتوماتیک ساختمان شان، به سوی خود جذب کرده است، هزینه های مربوط به تعمیرات می باشد. لازم است بدانید که تعمیرات درب های اتوماتیک ممکن است با یکدیگر متفاوت می باشد و همین امر نیز هزینه های متفاوتی را به دنبال داشته باشد. شما نیز می توانید قبل از اخذ هرگونه خدمات در زمینه تعمیرات مورد نیاز خود، راجع به هزینه ها احتمالی اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید تا با توجه به بودجه ی در اختیار خود بتوانید با همکاران ما در تماس بوده و درخواست خود را به ثبت برسانید. همچنین در نظر داشته باشید که آیتم ها و عوامل بسیار متعددی وجود دارد که در تعیین میزان هزینه های مربوط به تعمیر درب اتوماتیک بسیار دخیل هستند که از مهمترین و اصلی ترین این عوامل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

- نوع خرابی که در درب به وجود آمده است

- نوع قطعه ای که قرار است تعویض شود

- هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب

شما می توانید بدون داشتن هرگونه نگرانی و رودرواسی با همکاران ما در مورد هزینه های احتمالی اطلاعات مد نظر را به دست آورده و از این طریق با خیال راحت تعمیرات مربوط به درب مورد نظرتان را به دست ما بسپارید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد هزینه های تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک و اصلی ترین مشکلات مشاهده شده در این درب ها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!