×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

اطلاعاتی در مورد تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

در فروشگاه های بزرگ، سهل انگاری در تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای می تواند یک مشکل کوچک را تبدیل به یک مشکل بزرگ کند و حتی مجبورتان کند قطعاتی را به طور کامل جایگزین کنید.

شرکت هایی وجود دارند که خدمات مربوط به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را برای انواع در ها در شهر های بسیاری در نواحی مختلف ارائه می دهند. این شرکت های بزرگ در تعمیر و در صورت نیاز تعویض همۀ قسمت های درب اتوماتیک شیشه ای از جمله سنسور ها، اپراتور، قاب درب و غیره توانمند می باشند. به این ترتیب برای تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود لازم نیست از چندین شرکت کم بگیرید و کافی است از خدمات یکی از این شرکت های تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای بهره ببرید.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه در بسیاری از اماکن، مانند فروشگاه ها، ادارات، مدرسه ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و غیره از درب های اتوماتیک شیشه ای برای ورود و خروج استفاده می شود. مانند همۀ سیستم هایی که حرکت می کنند، قاب و سیستم های فعال در درب های اتوماتیک نیز ممکن است آسیب ببینند، مکانیزم ها باعث ساییدگی و فرسایش شوند و حتی ممکن است موتور درب اتوماتیک هم از کار بیفتد. بنابراین شما به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نیاز پیدا می کنید.

معمولا در مواجهه با چه مشکلاتی به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نیاز میشود؟

درب های اتوماتیک شیشه ای برای عبور و مرور از دو طرف طراحی شده اند. آن ها را می توان با شیشه های تک لایه یا دوجداره درست کرد. این درب ها از طریق سنسور ها مواقع لزوم برای باز و بسته شدن را شناسایی می کنند و با کمک اپراتور هایشان درب را باز و پس از مدتی می بندند.

یکی از مشکلات رایج در مورد درب های اتوماتیک شیشه ای از تنظیمات نادرست سیستم های خودکار آن ناشی می شود. برای پیش گیری از این قبیل مسائل بهتر است با گرفتن کمک از متخصصان نصب درب اتوماتیک، کار را به کاردان بسپارید.

یکی دیگر از مواردی که تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را ملزم می کند، مشکلات مربوط به سنسور های حرکتی و یا قسمت های مربوط به حرکت، از جمله اپراتور ها می باشد.

در تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای از چه کسانی می توان کمک گرفت؟

در مواجهه با مشکلات، باید به دنبال شرکت هایی بگردید که در زمینۀ تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای سابقه قابل قبولی دارند و خوشنام هستند. این شرکت ها از استاندارد های روز دنیا هم با خبر هستند و می توانند برای مشتریان خود انواع خدمات از جمله تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به بهترین نحو در کوتاه ترین زمان تضمین کنند.

انتخاب شرکت مناسب برای نگهداری و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به اندازۀ انتخاب تولیدکنندۀ مناسب، با اهمیت می باشد. شما باید مطمئن باشید که پس از انجام تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود تا مدت ها به مشکل دیگری بر نخواهید خورد. از طرف دیگر گاهی اوقات به خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به صورت فوری و اضطراری نیاز می شود. به خصوص در مورد درب های اتوماتیک که در اماکن پر رفت و آمد مانند ادارات و ساختمان های تجاری نصب شده اند و طولانی شدن مدت خرابی یا تعمیرات آن ها باعث کاهش رونق و حتی ضربه به خوشنامی و اعتبار کسب و کار خواهد شد. بنابراین انتخاب شرکت تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای انتخاب بسیار مهمی است. قابل ذکر است برخی شرکت ها فقط تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را قبول می کنند که خودشان آن درب را به شما فروخته و برایتان نصب کرده باشند در حالی که شرکت های دیگری هم وجود دارند که بدون توجه به سازنده و نصب کنندۀ اولیۀ درب، تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای شما را به عهده می گیرند.

موارد تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت های خدماتی که تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای شما را به عهده می گیرند، معمولا دارای انواع مهارت ها در تعمیرات و در صورت نیاز جایگزینی قسمت های مختلف درب می باشند.

یکی از سیستم هایی که ممکن است دچار مشکل شده باشد، سیستم کنترل دسترسی است. متخصصین تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای باید این تشخیص را بدهند و در صورت نیاز آن را حل کنند.

یکی دیگر از قسمت های درب اتوماتیک، قفل اتوماتیک می باشد، که مانند موارد دیگر ممکن استدچار مشکل شود و به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نیاز پیدا کند. در این مورد هم برای تشخیص و تعمیر لازم است از شرکت های ارائه دهندۀ تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای کمک بگیرید.

هنگامی که قرار است یک درب اتوماتیک شیشه ای بسازید، بسته به مکان مورد نظرتان سطوح امنیتی متفاوتی نیاز خواهد بود، برای مثال بانک ها و فروشگاه ها که امکان دارد مورد سرقت واقع شوند، نسبت به خانه ها و ادارات به سطح امنیتی بالاتری نیاز دارند. یکی از ابزار هایی که باعث امنیت بالاتر می باشد، سوئیچ خارجی درب اتوماتیک است که به وسیلۀ آن می توانید درب اتوماتیک خود را قفل کنید و اجازۀ عبور و مرور از آن را ندهید.

یکی از موارد تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای، تعمیرات مربوط به همین سوئیچ های اتوماتیک می باشد.

اگر حسگر های درب شما به خوبی کار نکنند و در مواردی دستورات ورود و خروج را به خوبی مدیریت نکنند، انگار نه انگار که درب خودکار است! باید با فشردن دکمه های مربوط به در آن را باز و بسته کنید! بنابراین درست کار کردن این سنسور ها در واقع یکی از کلیدی ترین مراحل فرایند خودکار باز و بسته شدن درب ها می باشد. بنابراین اگر فکرمی کنید خوب کار نمی کنند و در کار کردنشان دچار مشکل هستند، باید به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود اقدام کنید.

یکی دیگر از سرویس هایی که می توانید به طور آپشنال به درب اتوماتیک شیشه ای خود اضافه کنید، یک سیستم تنظیم شوندۀ مانع دید می باشد، تا هر وقت شما بخواهید بتوانید دید از طریق شیشه ها را به طور کامل مسدود کنید. اختلال در عملکرد این سیستم هم یکی دیگر از موارد نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.

یکی از موراد اضافی و تزئینی که می توانید برای درب های خود استفاده کنید، چراغ های LED برای نورپردازی روی درب های اتوماتیک می باشد. در مورد این لامپ ها معمولا خود شما از پس تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود بر می آیید و نیازی به متخصص نخواهد بود.

منبع1

منبع2

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!