×

آدرس :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

اطلاعاتی در مورد تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

در فروشگاه های بزرگ، سهل انگاری در تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای می تواند یک مشکل کوچک را تبدیل به یک مشکل بزرگ کند و حتی مجبورتان کند قطعاتی را به طور کامل جایگزین کنید.

شرکت هایی وجود دارند که خدمات مربوط به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را برای انواع در ها در شهر های بسیاری در نواحی مختلف ارائه می دهند. این شرکت های بزرگ در تعمیر و در صورت نیاز تعویض همۀ قسمت های درب اتوماتیک شیشه ای از جمله سنسور ها، اپراتور، قاب درب و غیره توانمند می باشند. به این ترتیب برای تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود لازم نیست از چندین شرکت کم بگیرید و کافی است از خدمات یکی از این شرکت های تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای بهره ببرید.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه در بسیاری از اماکن، مانند فروشگاه ها، ادارات، مدرسه ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و غیره از درب های اتوماتیک شیشه ای برای ورود و خروج استفاده می شود. مانند همۀ سیستم هایی که حرکت می کنند، قاب و سیستم های فعال در درب های اتوماتیک نیز ممکن است آسیب ببینند، مکانیزم ها باعث ساییدگی و فرسایش شوند و حتی ممکن است موتور درب اتوماتیک هم از کار بیفتد. بنابراین شما به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نیاز پیدا می کنید.

از مغازه ها و دفاتر گرفته تا بیمارستان ها و مکان های تفریحی، درب های اتوماتیک شیشه ای مطمئناً ساده ترین و موثرترین راه حل دسترسی برای هر مکان پر رفت و آمد است. در پرشیادر ما مفتخریم که به عنوان متخصص در امر تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در سراسر ایران پیشرو هستیم.

خدمات تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک ما جامع است ، چه با درب و یا سنسور درب مشکلی دارید یا حتی به پانل های شیشه ای آسیب رسانده اید، ما می توانیم تعمیرات کارآمد با حداقل اختلال در محل تجاری یا مسکونی شما را ارائه دهیم.

معمولا در مواجهه با چه مشکلاتی به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نیاز میشود؟

درب های اتوماتیک شیشه ای برای عبور و مرور از دو طرف طراحی شده اند. آن ها را می توان با شیشه های تک لایه یا دوجداره درست کرد. این درب ها از طریق سنسور ها مواقع لزوم برای باز و بسته شدن را شناسایی می کنند و با کمک اپراتور هایشان درب را باز و پس از مدتی می بندند.

یکی از مشکلات رایج در مورد درب های اتوماتیک شیشه ای از تنظیمات نادرست سیستم های خودکار آن ناشی می شود. برای پیش گیری از این قبیل مسائل بهتر است با گرفتن کمک از متخصصان نصب درب اتوماتیک، کار را به کاردان بسپارید.

یکی دیگر از مواردی که تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را ملزم می کند، مشکلات مربوط به سنسور های حرکتی و یا قسمت های مربوط به حرکت، از جمله اپراتور ها می باشد.

در تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای از چه کسانی می توان کمک گرفت؟

در مواجهه با مشکلات، باید به دنبال شرکت هایی بگردید که در زمینۀ تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای سابقه قابل قبولی دارند و خوشنام هستند. این شرکت ها از استاندارد های روز دنیا هم با خبر هستند و می توانند برای مشتریان خود انواع خدمات از جمله تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به بهترین نحو در کوتاه ترین زمان تضمین کنند.

انتخاب شرکت مناسب برای نگهداری و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به اندازۀ انتخاب تولیدکنندۀ مناسب، با اهمیت می باشد. شما باید مطمئن باشید که پس از انجام تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود تا مدت ها به مشکل دیگری بر نخواهید خورد. از طرف دیگر گاهی اوقات به خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای به صورت فوری و اضطراری نیاز می شود. به خصوص در مورد درب های اتوماتیک که در اماکن پر رفت و آمد مانند ادارات و ساختمان های تجاری نصب شده اند و طولانی شدن مدت خرابی یا تعمیرات آن ها باعث کاهش رونق و حتی ضربه به خوشنامی و اعتبار کسب و کار خواهد شد. بنابراین انتخاب شرکت تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای انتخاب بسیار مهمی است. قابل ذکر است برخی شرکت ها فقط تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را قبول می کنند که خودشان آن درب را به شما فروخته و برایتان نصب کرده باشند در حالی که شرکت های دیگری هم وجود دارند که بدون توجه به سازنده و نصب کنندۀ اولیۀ درب، تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای شما را به عهده می گیرند.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

موارد تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت های خدماتی که تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای شما را به عهده می گیرند، معمولا دارای انواع مهارت ها در تعمیرات و در صورت نیاز جایگزینی قسمت های مختلف درب می باشند.

یکی از سیستم هایی که ممکن است دچار مشکل شده باشد، سیستم کنترل دسترسی است. متخصصین تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای باید این تشخیص را بدهند و در صورت نیاز آن را حل کنند.

یکی دیگر از قسمت های درب اتوماتیک، قفل اتوماتیک می باشد، که مانند موارد دیگر ممکن استدچار مشکل شود و به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نیاز پیدا کند. در این مورد هم برای تشخیص و تعمیر لازم است از شرکت های ارائه دهندۀ تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای کمک بگیرید.

هنگامی که قرار است یک درب اتوماتیک شیشه ای بسازید، بسته به مکان مورد نظرتان سطوح امنیتی متفاوتی نیاز خواهد بود، برای مثال بانک ها و فروشگاه ها که امکان دارد مورد سرقت واقع شوند، نسبت به خانه ها و ادارات به سطح امنیتی بالاتری نیاز دارند. یکی از ابزار هایی که باعث امنیت بالاتر می باشد، سوئیچ خارجی درب اتوماتیک است که به وسیلۀ آن می توانید درب اتوماتیک خود را قفل کنید و اجازۀ عبور و مرور از آن را ندهید.

یکی از موارد تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای، تعمیرات مربوط به همین سوئیچ های اتوماتیک می باشد.

اگر حسگر های درب شما به خوبی کار نکنند و در مواردی دستورات ورود و خروج را به خوبی مدیریت نکنند، انگار نه انگار که درب خودکار است! باید با فشردن دکمه های مربوط به در آن را باز و بسته کنید! بنابراین درست کار کردن این سنسور ها در واقع یکی از کلیدی ترین مراحل فرایند خودکار باز و بسته شدن درب ها می باشد. بنابراین اگر فکرمی کنید خوب کار نمی کنند و در کار کردنشان دچار مشکل هستند، باید به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود اقدام کنید.

یکی دیگر از سرویس هایی که می توانید به طور آپشنال به درب اتوماتیک شیشه ای خود اضافه کنید، یک سیستم تنظیم شوندۀ مانع دید می باشد، تا هر وقت شما بخواهید بتوانید دید از طریق شیشه ها را به طور کامل مسدود کنید. اختلال در عملکرد این سیستم هم یکی دیگر از موارد نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.

یکی از موراد اضافی و تزئینی که می توانید برای درب های خود استفاده کنید، چراغ های LED برای نورپردازی روی درب های اتوماتیک می باشد. در مورد این لامپ ها معمولا خود شما از پس تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای خود بر می آیید و نیازی به متخصص نخواهد بود.

نکات مهم در تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک

درب های اتوماتیک نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم دارند تا اطمینان حاصل شود که عملکرد آن ها در طول عمرشان ایمن است. پرشیادر با دسترسی به نوآوری ها و تکنولوژی های جدید، بسته های تعمیر و نگهداری منظم را برای از بین بردن نقص های مکانیکی بلند مدت ارائه می دهد و هرگونه مشکل بالقوه را قبل از اینکه آنها بسیار مشکل ساز شوند شناسایی می کنند.

همچنین ما می توانیم برای راحتی کامل شما یک سرویس تعمیر و نگهداری 24 ساعته ارائه دهیم.برای تعمیر و نگهداری کارآمد و مؤثر درب اتوماتیک خود، با تیم ما تماس بگیرید.

آیا درب شیشه ای شما نیاز به سخت افزار جدید دارد؟ درب شیشه ای آسیب دیده فقط ناخوشایند نیست بلکه می تواند خطرات امنیتی را برای خانواده شما به همراه داشته باشد. درست مانند یک پنجره شکسته ، تعمیر هر چه سریعتر درب شیشه ای در منزل شما بسیار مهم است.

در پرشیادر بسیاری از تکنسین های ما برای تعمیر و تعویض انواع درب های اتوماتیک شیشه ای آموزش دیده اند.

نحوه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

در حالی که ممکن است یک درب شیشه ای کشویی یک دارایی بزرگ برای یک خانه باشد ، اجازه می دهد مقادیر زیادی هوای تازه و نور خورشید به خانه شما وارد شود، با گذشت زمان ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شامل موارد زیر است:

کشو درب دچار مشکل شود

دربی که اسلاید آن مشکل دارد ممکن است به تعویض غلتک احتیاج داشته باشد یا احتیاج به تنظیم مجدد باشد. این مراحل را امتحان کنید تا مشکل را برطرف کنید:

تعمیر را با تمیز کردن مسیر درب پایین شروع کنید. با توجه به نوسانات آب و هوا و دفعات استفاده ، ممکن است غلتک درب شیشه ای نیاز به تنظیم داشته باشد. از پیچ های تنظیم کننده در پایین قاب درب فلزی برای بالا بردن یا پایین آوردن غلتک ها استفاده کنید.

اگر هیچ یک از این ترفندها عملکرد درب شیشه ای کشویی شما را بهبود نبخشید ، احتمالاً زمان تعویض غلطک های درب است.

سخت افزار خراب

مانند هر درب یا پنجره ، سخت افزار روی درب شیشه ای کشویی اضافه کاری را کاهش می دهد. استفاده از سخت افزار درب شیشه ای برای تعویض بسیار معمول است.

شیشه ترک خورده یا خرد شده:

درب های شیشه ای اتوماتیک اغلب به شیشه دو جداره و ایمن مجهز شده اند. این نوع تعمیر شیشه تخصص ماست. نه تنها می توانیم شیشه موجود را جایگزین کنیم بلکه می توانیم شیشه را تعمیر کنیم.

اهمیت تعمیر حرفه ای درب شیشه ای اتوماتیک

این که آیا شما به دنبال تعمیر غلطک های خود هستید یا شیشه واحد خود را جایگزین کرده اید ، مهم است که متخصصانی را پیدا کنید که روی طرح های شیشه ای سفارشی کار کرده اند و در تعمیر با کیفیت و منحصر به فرد درب اتوماتیک تخصص دارند.

در پرشیادر، ما به ارائه خدمات زیر افتخار می کنیم:

شیشه مقرون به صرفه برای کاهش هزینه های انرژی و صرفه جویی در صورتحساب.

گزینه های تزئینی شیشه ای با پنجره های جانبی مطابق برای زیبایی ظاهری منزل شما.

پنجره های دو جداره برای اطمینان از راندمان انرژی در خانه شما.

شیشه چند لایه که مطابق با مقررات ایمنی است تا از منزل شما در برابر انواع آب و هوا محافظت کند.

در کوتاه ترین زمان تکنسین های ما در محل شما آماده می شوند.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

پرشیا در تمام تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای شما را انجام می دهد، اجازه ندهید که افراد غیر حرفه ای درب شما را تعمیر کنند. برای شروع با شماره 02126423216 تماس بگیرید و یا قرار ملاقات آنلاین را تعیین کنید.

بهترین زمان برای تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

آیا شما نیز به دنبال بهترین زمان برای اخذ خدمات مربوط به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای هستید؟ آیا می دانید که هزینه های مربوط به تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای چقدر می باشد؟ از شما دعوت می کنیم که مطالب موجود در وب سایت ما را همراهی کرده و از این طریق جالب ترین اطلاعات را نیز به دست آورید.

شاید یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد در این روزها اخذ باکیفیت ترین و بهترین تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای می باشد تا از این طریق بتوانند از دوباره شاهد عملکرد بی نظیر درب اتوماتیک خود باشند؛ اما یکی از مهمترین و بارزترین نگرانی های بسیاری از افراد را بهترین و مناسب ترین زمان برای تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد. فراموش نکنید که هر گونه درنگی در تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک شیشه ای ممکن است اتفاق های جبران ناپذیری به وجود آید. به همین دلیل توصیه می شود که حتما تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای مورد نظر خود را در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن انجام دهید تا از این طریق شاهد هیچ گونه اتفاق ناگواری نیز نباشید. شما می توانید برای آگاهی از زمان صحیح تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک شیشه ای می توانید با متخصصان حرفه ای در این زمینه مشورت کرده و از این طریق به موقع درب مورد نظرتان را تعمیر کنید. امروزه خرید و نصب مجدد درب های اتوماتیک شیشه ای نیازمند هزینه های گزافی می باشد به همین دلیل توصیه می شود که حتما در صورت مشاهده هرگونه کوچکترین مشکلی در درب اتوماتیک خود، سریعا اقدامات مربوط به تعمیرات آن را نیز انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که حتما تعمیرات مربوط به درب های اتوماتیک شیشه ای را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید تا در کم ترین زمان ممکن شاهد بهبود عملکرد درب اتوماتیک مورد نظر خود باشید.

محصولات مرتبط