×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

انواع خدمات درب اتوماتیک

مانند اکثر وسایل اتوماتیک که از آن ها استفاده می شود، درب های اتوماتیک هم به بازرسی های منظم و مستمر نیاز دارند. شما می توانید از خدمات درب اتوماتیک برای بازرسی منظم و دوره ای درب اتوماتیک خود نیز استفاده کنید.

خدمات درب اتوماتیک

خدمات درب اتوماتیک معمولا در انواع متنوعی ارائه می شوند که برای بهره برداری هر چه بهتر از درب اتوماتیک خود می توانید از آن ها استفاده کنید. درمجموع می توان خدمات درب اتوماتیک را به پنج گروه تقسیم بندی کرد: فروش، نصب و راه اندازی، بازرسی، سرویس و نگهداری. در ادامه سعی می کنیم اطلاعات کافی از هر کدام را در اختیارتان قرار دهیم.

شرکت های خدمات درب اتوماتیک سرویس های متنوعی به شما پیشنهاد می دهند. با انتخاب یکی از آن ها می توانید از بازرسی کارشناسانه بهره مند شوید. این شرکت ها به طور 6 ماه یک بار یا سالانه یا در فاصله های نزدیک تر ( بسته به سرویسی که خودتان انتخاب می کنید. ) مهندسان و تکنسین های خود را برای بازرسی درب شما می فرستند تا از همه جهات اعم از ایمنی، درست کار کردن همه اجزا، اتلاف انرژی و غیره، آن را معاینه و بازرسی کنند و در صورت وجود هر گونه مشکلی شما را در جریان بگذارند.

استفاده از خدمات درب اتوماتیک در زمینه بازرسی به شما در صرفه جویی مالی هم کمک خواهد کرد زیرا می توانید در صورت وجود مشکل از پیش روی و در نتیجه پر هزینه شدن آن جلوگیری کنید.

خدمات درب اتوماتیک در زمینه نگهداری

اگر درب های شما خوب کار نکنند، کسب و کار شما هم کار نخواهد کرد! بنابراین شما باید با انجام نگهداری های لازم و کامل عمر و کارایی درب اتوماتیک خود را افزایش دهید. با استفاده از خدمات درب اتوماتیک در زمینه نگهداری می توان از بروز بسیاری از مشکلات پیش گیری کرد. و همان طور که از قدیم الایام هم گفته اند پیش گیری بهتر از درمان است. زیرا پیش گیری از بروز مشکلی نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد، بلکه از اتلاف وقت برای تعمیر و درست کردن مشکل جلوگیری می کند.

یکی از خدمات درب اتوماتیک که در زمینه نگهداری می توانید از آن بهره ببرید، تمیز کردن، روغن کاری و بهینه سازی تجهیزات درب اتوماتیک می باشد.

ارائه دهندگان خدمات درب اتوماتیک، سرویس هایی به شما پیشنهاد خواهند داد که با انتخاب آن ها می توانید نگهداری درب اتوماتیک خود را به آن ها بسپارید و با خیالی آسوده به کسب و کار خود مشغول شوید.

خدمات درب اتوماتیک


نکات برتر برای خدمات درب اتوماتیک شما

محصولاتی مانند درب های اتوماتیک گران هستند و در صورت خرابی تعمیر آن ها هزینه بر است. با این حال ، انجام اقدامات ساده برای حفظ درب شما اطمینان خواهد داد که با گذشت زمان هزینه اولیه شما به هیچ وجه به نظر نمی رسد. با خدمات درب اتوماتیک و نگهداری مناسب می توانید سالیان سال از آن ها استفاده کنید.

در اینجا نکات برتر ما در مورد خدمات درب اتوماتیک ارائه شده است!


درب اتوماتیک را سرویس کنید:

بسیار ساده است ، سرویس منظم درب شما به معنای طولانی تر شدن عمر آن است. درب اتوماتیک مانند درب اتومبیل قطعات متحرک دارد و دقیقاً مانند یک موتور باید از آن مراقبت شود!

مقررات کنونی کارفرمایان و مدیران ساختمان را ملزم می کند تا با اطمینان از کارشناسان متخصص برای خدمات درب اتوماتیک استفاده کنند. خدمات سالانه اطمینان می دهد که درب شما به طور موثر و ایمن کار می کند.

اطمینان حاصل کنید که یک مهندس آموزش دیده درب شما را سرویس می کند.با درخواست لیستی از آنچه در سرویس از شرکت ارائه می شود ، از سرویس دهی درب شما مطابق با استانداردها مطمئن شوید و می توانید آرامش خاطر داشته باشید که درب اتوماتیک کاملاً ایمن سرویس می شود.

هنگام تنظیم خدمات ، به این فکر کنید که چند بار از درب استفاده می شود و چه زمانی به یک سرویس نیاز خواهید داشت؟ یک بار در سال معمولاً کافی است ، اما با داشتن ترافیک زیاد، ممکن است نیاز باشد هر شش ماه این کار را انجام دهید. از تکنسین متخصص بپرسید که چند وقت یکبار سرویس و تعمیر درب اتوماتیک را برای درب شما توصیه می کنند.

قطعات جزئی را جایگزین کنید:

جایگزین کردن قطعات کوچک ساده تر و ارزان تر از جایگزینی FACT درب کامل است. اگر قسمت کوچکی از درب فرسوده یا شکسته شده است ، لازم است آن را در اسرع وقت تعمیر کنید تا بتوانید طول عمر درب را حفظ کنید.

قطعات کوچک درب نیاز به تعویض دارند. دقیقاً مثل اتومبیل که باید برف پاک کن ، چراغ و غیره را تعویض کنید ، برای طولانی تر شدن عمر درب اتوماتیک نیز ممکن است مجبور شوید قطعات را تعویض کنید. رفع قطعات کوچک یک راه حل آسان تر و مقرون به صرفه تر در طولانی مدت از تعویض درب یا پرداخت هزینه های تعمیرات پرهزینه در هنگام اتفاق مهم است.

باز هم ضروری است که یک مهندس آموزش دیده هرگونه عیب و نقص درب را رفع کند. درب های اتوماتیک پیچیده هستند و اگر به درستی تعمیر نشوند، می توانند آسیب جدی ببینند.

مراقب شکستن درب باشید

بسیار دشوار است که یک درب اتوماتیک به طور ناگهانی بشکند ، مگر اینکه به علت تصادف یا آسیب های مخرب باشد. بیشتر اوقات علائم هشدار دهنده وجود دارد که نشان می دهد درب شیشه ای است.

اطمینان حاصل کنید که درب های خود را به طور مرتب برای علائم سایش و پارگی و یا صدمه بررسی کرده و این مشکلات را توسط متخصص قبل از اینکه یک مشکل کوچک بزرگ شود برطرف کنید.

اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی باز و بسته می شوند. اگر درب کمی سخت باز و بسته می شود احتمالاً اشتباهی رخ داده است و به اصلاح به تعمیر نیاز دارد. تفاوت زیادی بین تعمیر یک قسمت معیوب و تعویض یک درب کامل وجود خواهد داشت.

تمیز و شفاف نگه دارید

مهم است که درب را تمیز نگه دارید و از انسداد جلوگیری کنید.اگر می خواهید درب خود را تمیز کنید ، شبکه را خاموش کنید و درب ها و سنسور ها را پاک کنید.

به گارانتی و خدمات پس از فروش دقت کنید:

اگر درب جدیدی را خریداری می کنید و نمی دانید که چگونه آن را حفظ کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از نصب کننده بخواهید که آیا آنها ضمانت طولانی ارائه می دهند و ضمانت نامه بر روی قطعات جداگانه چیست. در حالت ایده آل یک ضمانت طولانی به شما آرامش می بخشد که اگر مشکلی به وجود آید می تواند به سرعت و به طور موثری رفع شود ، بنابراین هنگام خرید این نکته را در نظر داشته باشید.

علامت گذاری صحیح

اطمینان حاصل کنید که علائم صحیح را روی درب اتوماتیک خود نمایش می دهید. این به مردم نشان می دهد که درب از چه نوعی است و خطر بروز هرگونه تصادف را که ممکن است به آن آسیب برساند ، کاهش می دهد.

شرکت پرشیا در با ارائه خدمات درب اتوماتیک و خدمات پس از فروش به شما این اطمینان را می دهد که با خیال راحت از درب خود استفاده کنید.تیم متخصص ما 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستند.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!