×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

انواع خدمات درب اتوماتیک

خدمات درب اتوماتیک

خدمات درب اتوماتیک معمولا در انواع متنوعی ارائه می شوند که برای بهره برداری هر چه بهتر از درب اتوماتیک خود می توانید از آن ها استفاده کنید. درمجموع می توان خدمات درب اتوماتیک را به پنج گروه تقسیم بندی کرد: فروش، نصب و راه اندازی، بازرسی، سرویس و نگهداری. در ادامه سعی می کنیم اطلاعات کافی از هر کدام را در اختیارتان قرار دهیم.

• خدمات درب اتوماتیک در زمینۀ بازرسی

مانند اکثر وسایل اتوماتیک که از آن ها استفاده می شود، درب های اتوماتیک هم به بازرسی های منظم و مستمر نیاز دارند. شما می توانید از خدمات درب اتوماتیک برای بازرسی منظم و دوره ای درب اتواماتیک خود نیز استفاده کنید.

شرکت های خدمات درب اتوماتیک سرویس های متنوعی به شما پیشنهاد می دهند. با انتخاب یکی از آن ها می توانید از بازرسی کارشناسانه بهره مند شوید. این شرکت ها به طور 6 ماه یک بار یا سالانه یا در فاصله های نزدیک تر ( بسته به سرویسی که خودتان انتخاب می کنید. ) مهندسان و تکنسین های خود را برای بازرسی درب شما می فرستند تا از همۀ جهات اعم از ایمنی، درست کار کردن همۀ اجزا، اتلاف انرژی و غیره، آن را معاینه و بازرسی کنند و در صورت وجود هر گونه مشکلی شما را در جریان بگذارند.

استفاده از خدمات درب اتوماتیک در زمینۀ بازرسی به شما در صرفه جویی مالی هم کمک خواهد کرد زیرا می توانید در صورت وجود مشکل از پیش روی و در نتیجه پر هزینه شدن آن جلوگیری کنید.

• خدمات درب اتوماتیک در زمینۀ نگهداری

اگر درب های شما خوب کار نکنند، کسب و کار شما هم کار نخواهد کرد! بنابراین شما باید با انجام نگهداری های لازم و کامل عمر و کارایی درب اتوماتیک خود را افزایش دهید. با استفاده از خدمات درب اتوماتیک در زمینۀ نگهداری می توان از بروز بسیاری از مشکلات پیش گیری کرد. و همان طور که از قدیم الایام هم گفته اند پیش گیری بهتر از درمان است. زیرا پیش گیری از بروز مشکلی نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد، بلکه از اتلاف وقت برای تعمیر و درست کردن مشکل جلوگیری می کند.

یکی از خدمات درب اتوماتیک که در زمینۀ نگهداری می توانید از آن بهره ببرید، تمیز کردن، روغن کاری و بهینه سازی تجهیزات درب اتوماتیک می باشد.

ارائه دهندگان خدمات درب اتوماتیک، سرویس هایی به شما پیشنهاد خواهند داد که با انتخاب آن ها می توانید نگهداری درب اتوماتیک خود را به آن ها بسپارید و با خیالی آسوده به کسب و کار خود مشغول شوید.

منبع1

منبع2

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!