×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

درب اتوماتیک شیشه ای GEZE در نمایشگاه کتاب در نمایشگاه شهر آفتاب

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با انتخاب شایسته 47 دستگاه درب اتوماتیک Powerdrive PL ساخت کمپانی GEZE آلمان به جمع مشتریان پرشیادر پیوست.

( Main Hall ) به مساحت 8 هزار مترمربع، ساختمان سه قلوی نمایشگاهی سرپوشیده به مساحت 25 هزار مترمربع، دو فضای روباز نمایشگاهی بـه مسـاحـت 24 هزار مترمربع، فضاهای اداری، گمركی و پست‌ به مساحت 7 هزار مترمربع، فضاهای خدماتی و تأسیساتی به مساحت 3 هزار مترمربع به علاوه 2 پاركینگ روباز و فضاهای دسترسی ساخته خواهد شد. شركت آلمانی GMP به عنوان مشاور همكار خارجی در كنار مشاوران و مهندسان ایرانی طرح احداث نمایشگاه شهرآفتاب تهران را دنبال كرده‌است. این شركت از جمله مشاوران مطرح طرح‌های بزرگ نمایشگاهی در بخش معماری به‌حساب می‌آید كه نمایشگاه‌های معروفی چون نمایشگاه بین‌المللی چین و نمایشگاه مشهور دوسلدورف آلمان به همراه ورزشگاه بین‌المللی دوحه قطر از جمله نمونه كارهای قبلی شركت GMP به حساب می‌آید. نكته جالب در طراحی‌های شركت مذكور آن بوده كه نمایشگاه شهرآفتاب تهران را برای برگزاری مناسبت‌های بین‌المللی در سطح غرب آسیا دیده و با معیارهای جهانی آن را طراحی كرده‌است. غیر از فضاهای تجاری و اداری، فضاهای سكونتگاهی نیز در این مجتمع دیده‌شده تا میهمانان خارجی و یا هموطنانی كه ازدیگر نقاط كشور برای بازدید از نمایشگاه به تهران می‌آیند، از امكانات مناسب اقامتی شامل یك هتل پنج ستاره، یك مهمانسرا و ... استفاده نمایند؛ البته ساخت هتل و فضاهای اقامتی در فازهای تكمیلی طرح دیده‌شده‌ است.

کمیته انتخاب طرح‌های برتر چهارمین کنفرانس ملی سازه و فولاد،‌ سازه سقف سالن‌های 3 قلوی این نمایشگاه را بعنوان طرح برتر فولادی کشور در سال 1392 برگزید.

با توجه به اهمیت پروژه ، سعی تمام دست اندرکاران و مشاوران استفاده از مصالح مرغوب و به روز جهان بود. در این بین در خصوص درب های اتوماتیک شیشه ای برند GEZE آلمان در سطح جهان مطرح و از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است، انتخاب و توسط شرکت پرشیادر پارت آسیا تنها نماینده درب اتوماتیک شیشه ای GEZE آلمان تهیه و نصب گردیده است.


@image