×

آدرس :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

آیا در مورد درب اتوماتیک کرو می دانید

• درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو از مدل درب‌هایی است که زیبایی و جذابیت در کاربری آن در اولویت است. ‌این درب‌ها که با ساختار نیم‌دایره‌ایِ خود معمولاً در ورودیِ ساختمان‌های مهم نصب می‌شوند، از زیباترین مدل‌های درب اتوماتیک‌اند.

از منظر تجارت و برای جذب مشتری و همچنین تأثیر مثبت بر روی آنها، ورودیِ ساختمان از مهم‌ترین قسمت‌های ساختمان است که بیشترین تأثیر را بر مراجعان می‌گذارد. استفاده از درب اتوماتیک کرو با تزئینات زیبا و جذاب ‌می‌تواند تأثیر بسیاری در جذب مشتریان داشته باشد و به آنها ‌این حس را القا کند که کسب‌وکارتان از سطح کیفی و رونق بسیاری برخوردار است.

درب اتوماتیک کرو از مجموع دو مدل درب اتوماتیک کشویی و گردان تشکیل می‌شود. سیستم باز شدن ‌این درب‌ها همانند درب اتوماتیک کشویی است و از ساختار و موتور‌های مشابه بهره می‌برد. تنها تفاوت میان‌ این دو مدل استفاده از پنل‌های نیم دایره‌ای در درب اتوماتیک کرو است. از سوی دیگر، گرد بودن چهارچوب و نشان دادن چرخش نیم‌دایره‌ای در ‌این مدل درب‌ها، آنها را همانند درب اتوماتیک گردان نشان ‌می‌دهد که البته کاربریِ ساده‌تری دارند و درضمن حس امنیت و آرامش بیشتری را در هنگام استفاده منتقل می‌کنند. درب اتوماتیک کرو در میان تما‌می مدل‌های اتوماتیک از نظر زیبایی و جذابیت سرآمد است و ‌این مدل درب‌ها در ورودیِ تما‌میِ ساختمان‌های مجلل و باشکوه که از درب اتوماتیک برای سیستم ورودی خود استفاده ‌می‌کنند، دیده می‌شوند.

کاربرد‌های درب اتوماتیک کرو

چنان‌که گفته شد در درب اتوماتیک کرو زیبایی و جذابیت در اولویت است، و بر این اساس ‌می‌توان ‌این مدل درب را در فضاهای متفاوتی به‌کار برد که از جمله عبارت‌اند از:

• ساختمان‌های اداری مهم

• فروشگاه‌های بزرگ و با طراحی مدرن

• هتل‌های چند ستاره با ورودی‌های جذاب

• فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها

• استادیوم‌ها و فروشگاه‌ها

• بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های مدرن

انواع متفاوت درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو که خود زیرمجموعه‌ای از درب اتوماتیک کشویی است، سه مدل خاص به‌شرح زیر نیز دارد:

• درب اتوماتیک کرو ساده (۱۸۰ درجه‌ای). این مدل درب ساده ترین مدل درب کرو است. پنل‌های اصلی آنها که معمولاً دوتایی است، به شکل نیم‌دایره در ورودیِ ساختمان نصب ‌و با نزدیک شدن افراد درب به‌طور اتوماتیک باز ‌می‌شود. مراجعان از کمان نیم‌دایره‌ای رو به بیرون وارد از کمان نیم‌دایره‌ای رو به داخل خارج می‌شوند.

درب اتوماتیک کرو 360 درجه‌ای.‌این مدل درب‌ها در مقایسه با درب ساده به شکل دو درب کرو به‌هم چسبیده به نظر ‌می‌رسند که دایره‌ای کامل را تشکیل می‌دهند. مراجعان هم در هنگام ورود هم در هنگام خروج، با نیم‌دایره رو به بیرون مواجه ‌می‌شوند که زیبایی و جذابیت بیشتری نسبت به مدل ساده دارد. البته، این درب‌ها فضای بیشتری برای نصب نیاز دارند.

• درب اتوماتیک کرو به همراه هوابند.‌این مدل درب‌ها از نظر‌ایمنی، بالاترین استاندارد را دارند. پس از درب کرو نصب شده در بیرون، درب اتوماتیک کشویی ساده‌ای نصب می‌شود که مراجعان برای ورود باید از آن عبور کنند. به نوعی بین درب اتوماتیک کرو و درب اتوماتیک کشویی قسمتی هوابند ایجاد می‌شود که ‌می‌توان در موارد خاص از آن برای موارد امنیتی و حفاظتی نیز استفاده کرد.‌این مدل درب‌ها در ساختمان‌های اداری و فروشگاه‌ها بسیار کاربرد دارند و ‌می‌توان از طریق آنها ورود و خروج را به شکل مناسب‌تری کنترل کرد.

ویژگی‌های درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو با توجه به شکل خاص خود و همچنین بهره‌گیری از ساختار درب اتوماتیک کشویی، ویژگی‌های خاصی دارد کع از جمله عبارت‌اند از:

• درب اتوماتیک کرو بسیار زیبا و جذاب و با‌شکوه به‌نظر ‌می‌رسد. از نظر پنل و چهارچوب، این درب‌ها تنوع بسیاری دارند که ‌میتوانید با انتخاب از میان آنها زیباترین درب را با توجه به رنگ و تزئینات ساختمان خود برگزینید. درب اتوماتیک کرو در مدل‌های تمام‌شیشه‌ای و بدون چهارچوب نیز عرضه ‌می‌شود که ‌می‌تواند زیباییِ بصری بسیاری به قسمت بیرونی ساختمان ببخشد.

درب اتوماتیک کرو ویژگی‌های امنیتی بسیاری دارد دارد که در صورت نصب ‌میتوانید از آنها بهره ببرید. ‌این ویژگی‌های امنیتی شامل کنترل دقیق بر روی ورود و خروج افراد و همچنین قفل درب‌ها از راه دور ‌است. در صورت استفاده از مدل‌های 360 درجه‌ای یا مدل همراه با هوابند، می‌توانید ورود و خروج افراد را به‌‌دقت کنترل کنید. این ویژگی در مواقع اضطراری ‌می‌تواند کاملاً کاربردی باشد و امنیت ساختمان را به حد بسیار زیادی تأمین کند.

• درب اتوماتیک کرو از نظر مصرف انرژی نیز بسیار بهینه است و با توجه به اتوماتیک بودن، از ورود و خروج بی‌رویهٔ هوا جلوگیری ‌می‌کند. همچنین، در مدل‌های دارای محفظهٔ هوا، این قسمت همچون عایق عمل می‌کند و از ورود و خروج هوای گرم و سرد ساختمان ممانعت به عمل می‌آورد و بنابراین مصرف انرژی را کاهش ‌می‌دهد.‌این درب‌ها هزینهٔ تهیه و نگهداریِ بالایی ندارند و همچنین نظافت آنها، با توجه به اینکه شیشه‌ای‌‌اند، ساده و راحت است.

منبع1

منبع2

منبع3

مقالات مرتبط