آرام بند GEZE active stop

آرام بند GEZE active stop درب را با توجه به موقعیت تنظیم شده بدون هیچ کمکی باز نگه میدارد.شما با صرف نظر از اینکه چه تعداد پنجره باز است و بدون هیچ ضربه گیر اضافی بر روی دیواریا کف زمین می توانید هر کاری را انجام دهید.


با آرام بند GEZE active stop راحت تر از همیشه وارد اتاق خود شوید:

آرام بند GEZE active stop میتواند در هنگام باز و بسته شدن ، درب را به آرامی و بدون سر و صدا متوقف کند.دیگر هیچ گاه انگشتان شما لای درب نمی ماند یا دیوار در اثر برخورد با دستگیره آسیب نخواهید دید.با استفاده از آرام بند GEZE active stop شما میتوانید عملکرد، ایمنی و زیبایی را در ابعادی کوچک به صورت یکجا داشته باشید.

پرشیا در

سه عملکرد آرام بند GEZE active stop برای کنترل بیش از حد و ایمنی:

1) توقف ملایم: دیوارها یا مبلمان آسیب دیده در اثر برخورد با درب ها، منظره بدی ایجاد می کنند. آرام بند GEZE active stop درب را در موقعیت دلخواه متوقف میکند.

2) بسته شدن درب بدون سر و صدا: با تشکر از آرام بند فعال که درب را به آرامی و بدون سر و صدا می بندد. آرام بند GEZE active stop نه تنها مانع کوبیدن درب با صدای بلند و خسارت به آن، بلکه خطر آسیب دیدگی را به حداقل میرساند.

3) باز نگه داشتن درب به راحتی: آرام بند GEZE active stop از کوبیدن درب در هنگام باز شدن جلوگیری می کند.زاویه مورد نظر می تواند بصورت جداگانه تنظیم شود.

با GEZE active stop درب به موقع متوقف میشود حتی زمانیکه دست هایم کاملا پر است:

پرشیا در

توقف آرام: با آرام بند GEZE active stop ، شما هرگز با دیوارهای مزاحم یا آسیب دیده مواجه نخواهید شد.آرام بند هوشمند GEZE active stop درب را در حین گردش به موقع متوقف می کند و هنگام باز شدن، آرام بند GEZE active stop پس از یک ترمز نرم، درب را تا زاویه قابل تنظیم به آرامی باز می کند.این کار از اشیاء پشت درب، حتی زمانیکه دستان شما پر است محافظت می کند.

با آرام بند GEZE active stop درب ما در برابر نشست هوا مقاومت می کند:

پرشیا در

با باز نگه داشتن درب به راحتی: هنگامی که باد شدید می وزد، درب ها به سرعت و بدون کنترل به هم کوبیده میشوند.

آرام بند GEZE active stop درب را با توجه به موقعیت تنظیم شده بدون هیچ کمکی باز نگه میدارد.شما با صرف نظر از اینکه چه تعداد پنجره باز است و بدون هیچ ضربه گیر اضافی بر روی دیواریا کف زمین می توانید هر کاری را انجام دهید.

با آرام بند GEZE active stop درب اتاق من خیلی خیلی خیلی بیصداست:

پرشیا در

بسته شدن درب بدون سر و صدا: کوبیدن درب بسیار آزار دهنده می باشد که آرام بند GEZE active stop تضمین صلح و آرامش در خانه است.آرام بند GEZE، درب را به آرامی متوقف میکند و بدون هیچ سر و صدایی آن را میبندد. این آرام بند نه تنها سر و صدا را کاهش میدهد و از درب و فریم آن محافظت میکند و خطر جراحت را کم میکند، بلکه باعث آسایش بیشتر خانواده میشود.

آرام بند GEZE active stop آسایش بیشتری را در خانه به ارمغان می آورد:

1) همه جا قابل استفاده است: ابعاد جمع و جور آرام بند GEZE active stop ، تقریباً در هر اتاقی با درب تا وزن 45 کیلوگرم استفاده میشود.به عبارتی دیگر عملاً برای همه درب های استاندارد قابل استفاده است.

2) قابل اعتماد به مدت طولانی: آرام بند GEZE active stop، محصول بادوام ساخت آلمان میباشد.کیفیت بالا، عملکرد عالی، ایمنی و طراحی زیبا از مشخصات این محصول است.

3) تنظیم جداگانه: شما میتوانید آرام بند را با توجه به فضای خانه خود تنظیم کنید.

توقف و بسته شدن: با استفاده از آرام بند GEZE active stop درب به آرامی از زاویه 25 درجه متوقف و به صورت خودکار کشیده میشود.

گردش آزادانه بین زاویه 25 و 60 درجه: آرام بند GEZE active stop ، اجازه میدهد تا درب در حد فاصل زاویه 25 درجه تا 60 درجه بصورت آزادانه گردش کند.

آرام بند درب و بسته شدن: با استفاده از آرام بند GEZE active stop زاویه 60 درجه به بعد در هنگام باز شدن، درب به آرامی متوقف و به صورت خودکار باز میشود.زاویه درب میتواند تا 140 درجه تنظیم گردد.

آرام بند

درب اتوماتیک

pic596505210001
94/11/10
عضویت در خبرنامه پرشیا در