×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

آرام بند GEZE active stop

آرام بند GEZE active stop درب را با توجه به موقعیت تنظیم شده بدون هیچ کمکی باز نگه میدارد.شما با صرف نظر از اینکه چه تعداد پنجره باز است و بدون هیچ ضربه گیر اضافی بر روی دیواریا کف زمین می توانید هر کاری را انجام دهید.

@image

با آرام بند GEZE active stop راحت تر از همیشه وارد اتاق خود شوید: آرام بند میتواند در هنگام باز و بسته شدن ، درب را به آرامی و بدون سر و صدا متوقف کند.دیگر هیچ گاه انگشتان شما لای درب نمی ماند یا دیوار در اثر برخورد با دستگیره آسیب نخواهید دید.با استفاده از آرام بند GEZE active stop شما میتوانید عملکرد، ایمنی و زیبایی را در ابعادی کوچک به صورت یکجا داشته باشید.

سه عملکرد آرام بند GEZE active stop برای کنترل بیش از حد و ایمنی:

1) توقف ملایم: دیوارها یا مبلمان آسیب دیده در اثر برخورد با درب ها، منظره بدی ایجاد می کنند. آرام بند GEZE active stop درب را در موقعیت دلخواه متوقف میکند.

2) بسته شدن درب بدون سر و صدا: با تشکر از آرام بند فعال که درب را به آرامی و بدون سر و صدا می بندد. آرام بند GEZE active stop نه تنها مانع کوبیدن درب با صدای بلند و خسارت به آن، بلکه خطر آسیب دیدگی را به حداقل میرساند.

3) باز نگه داشتن درب به راحتی: آرام بند GEZE active stop از کوبیدن درب در هنگام باز شدن جلوگیری می کند.زاویه مورد نظر می تواند بصورت جداگانه تنظیم شود.

با GEZE active stop درب به موقع متوقف میشود حتی زمانیکه دست هایم کاملا پر است:

@image

توقف آرام: با آرام بند GEZE active stop ، شما هرگز با دیوارهای مزاحم یا آسیب دیده مواجه نخواهید شد.آرام بند هوشمند GEZE active stop درب را در حین گردش به موقع متوقف می کند و هنگام باز شدن، آرام بند GEZE active stop پس از یک ترمز نرم، درب را تا زاویه قابل تنظیم به آرامی باز می کند.این کار از اشیاء پشت درب، حتی زمانیکه دستان شما پر است محافظت می کند.

آرام بند GEZE active stop درب ما در برابر نشست هوا مقاومت می کند:

@image

با باز نگه داشتن درب به راحتی: هنگامی که باد شدید می وزد، درب ها به سرعت و بدون کنترل به هم کوبیده میشوند.

آرام بند GEZE active stop درب را با توجه به موقعیت تنظیم شده بدون هیچ کمکی باز نگه میدارد.شما با صرف نظر از اینکه چه تعداد پنجره باز است و بدون هیچ ضربه گیر اضافی بر روی دیواریا کف زمین می توانید هر کاری را انجام دهید.

با آرام بند GEZE active stop درب اتاق من خیلی خیلی خیلی بیصداست:

@image

بسته شدن درب بدون سر و صدا: کوبیدن درب بسیار آزار دهنده می باشد که آرام بند GEZE active stop تضمین صلح و آرامش در خانه است.آرام بند GEZE، درب را به آرامی متوقف میکند و بدون هیچ سر و صدایی آن را میبندد. این آرام بند نه تنها سر و صدا را کاهش میدهد و از درب و فریم آن محافظت میکند و خطر جراحت را کم میکند، بلکه باعث آسایش بیشتر خانواده میشود.

آرام بند GEZE active stop آسایش بیشتری را در خانه به ارمغان می آورد:

1) همه جا قابل استفاده است: ابعاد جمع و جور آرام بند GEZE active stop ، تقریباً در هر اتاقی با درب تا وزن 45 کیلوگرم استفاده میشود.به عبارتی دیگر عملاً برای همه درب های استاندارد قابل استفاده است.

2) قابل اعتماد به مدت طولانی: آرام بند GEZE active stop، محصول بادوام ساخت آلمان میباشد.کیفیت بالا، عملکرد عالی، ایمنی و طراحی زیبا از مشخصات این محصول است.

3) تنظیم جداگانه: شما میتوانید آرام بند را با توجه به فضای خانه خود تنظیم کنید.

توقف و بسته شدن: با استفاده از آرام بند GEZE active stop درب به آرامی از زاویه 25 درجه متوقف و به صورت خودکار کشیده میشود.

گردش آزادانه بین زاویه 25 و 60 درجه: آرام بند GEZE active stop ، اجازه میدهد تا درب در حد فاصل زاویه 25 درجه تا 60 درجه بصورت آزادانه گردش کند.

آرام بند درب و بسته شدن: با استفاده از آرام بند GEZE active stop زاویه 60 درجه به بعد در هنگام باز شدن، درب اتوماتیک به آرامی متوقف و به صورت خودکار باز میشود.زاویه درب میتواند تا 140 درجه تنظیم گردد.

94/11/10

مقالات مرتبط
1394/9/29 ریموت کنترل دربهای اتوماتیک پرشیادر چگونه عمل می کنند؟

این رجیستر شامل یک کد اختصاصی بوده که بین هر یک از کلیدها و دستگاه های مشابه منحصر به فرد بوده و حکم یک کلید دیجیتال را داراست ، البته شایان ذکر است منحصر به فرد بودن آن امنیت درب اتوماتیک را تضمین می نماید....

مشاهده بیشتر
1396/6/7 درب اتوماتیک

...

مشاهده بیشتر
1396/9/23 آرام بند درب اتوماتیک

آرام بند وسیله ای مکانیکی جهت آرام بسته شدن درب می باشد، به نحوی که به هنگام بسته شدن به قدر کافی نیرو وارد کند.این عمل با تحت فشار قرار گرفتن یک فنر و تعدیل آن به وسیله روغن هیدرولیک انجام می پذیرد. ...

مشاهده بیشتر