×

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، خیابان مصدق شمالی(نفت سابق)، بین 10 و 12 نفت شمالی، پلاک 26، طبقه 3،واحد31

تلفن : 02126423216     09120237760    
ساعت کاری:شنبه تا پنجشنبه   17 - 8:30


ایمیل : info@persiadoorco.com sales@persiadoorco.com

×

جستجو کاتالوگ

جستجو کنید

آرام بند درب اتوماتیک

آرام بند وسیله ای مکانیکی جهت آرام بسته شدن درب می باشد، به نحوی که به هنگام بسته شدن به قدر کافی نیرو وارد کند.این عمل با تحت فشار قرار گرفتن یک فنر و تعدیل آن به وسیله روغن هیدرولیک انجام می پذیرد.


@image


هنگام باز کردن درب، روغن هیدرولیک از یک مخزن به مخزن دیگر منتفل می شود.زمانی که نیروی فنر، درب را در جهت بسته شدن هل می دهد روغن هیدرولیک از طریق مجرایی مجهز به شیر کنترل سرعت به مخزن قبلی باز می گردد و بر روی اعلب آرام بند های موجود در بازار این شیرهای تنظیم سرعت دیده می شود.

کنترل سرعت چرخش درب و همچنین سرعت جفت شدن درب از جمله این تنظیمات می باشند.بعضی از آرام بند ها کنترل باز شدن انتهایی( back chek) را نیز دارند که در آخرین حد باز شدن از برخورد شدید درب با دیوار مجاور جلوگیری می کند.

.تنظیم سرعت : حرکت درب را از وضعیت کاملا باز تا حدود 5 درجه به بسته شدن کنترل می کند.

تنظیم چفت شدن : سرعت بسته شدن درب، در چند درجه نهائی را کنتزل می کند

تنظیم باز شدن انتهائی(back check): میزان مقاومت درب در هنگام باز شدن،از یک نقطه مشخص شده تا باز شدن کامل را کنترل می کند.

آرام بند و انواع آن ها :

1. آرام بند های روکار

2. آرام بند توکار

آرام بندهایGEZE، متنوع، زیبا و قابل اطمینان شرکت GEZE با ارائه راه کارهای بدیع و عرضه متنوع انواع سیستم های آرام بند به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در جهان مطرح است. محصولات این شرکت همواره متناسب با نیازهای مشتری ارتقا یافته و بنابراین برای هر موقعیت راه کار منحصر به فردی با در نظرگرفتن زیبایی،کارائی و قیمت ارائه می کند.

آرام بندهایGEZE با تاکید بر کارائی هوشمندانه، طول عمر بالا و همچنین طراحی جامع تولید می شوند و دارای گواهی مدیریت کیفیت ISO 9001 می باشند.همچنین این محصولات بازرسی و تائید شده توسط استانداردهای EN1154,EN1155,EN158 می باشند. تولید این محصولات توسط موسسات مستقل مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرد و تمام اینها متضمن کیفیت بالای محصولات GEZE می باشد.

تمامی مدل ها در صورت انتخاب مشتری می توانند به سیستم بازنگهدارنده Hold Open تجهیز گردد . آرام بند مدلTS1000FD دارای کد حریق می باشد که مجهز به بازو با دو مفصل قابل تنظیم با امکان نصب در شرایط مختلف می باشد.

آرام بند مدل Boxer مناسب برای درب های تک لنگه و دو لنگه قابل نصب در جداره داخلی فریم درب طراحی شده، در زمان باز شدن درب فقط بازوی آرام بند مشاهده می گردد. ظرافت در طراحی،در عین حال کیفیت عملکرد و عمر طولانی از مزیت های این ارام بند است.


@image


پس از نصب این آرام بند کلیه تنظیمات شامل افزایش یا کاهش سرعت، قدرت، زاویه قفل و سیستم هیدرولیک دستگاه از قسمت فوقانی ارام بند قابل دسترس می باشد.

آرام بندBoxer قابل نصب بر روی درب های راست یا چپ بازشو می باشد و نیازی به مبدل ندارد. آرام بند Boxerبه دلیل طراحی زاویه بازشو تا 120 درجه برای درب های ضد حریق مناسب می باشد. آرام بندTS500N EN3,TS500NV قابلیت جابجایی داخل قوطی ( تا 6میلیمتر در ارتفاع و تا 10میلیمتر در جهت طول و عرض) نصب راحت آن را امکان پذیر می سازد. تحمل وزن تا 150کیلوگرم برای مدلTS500NV و 100کیلوگرم برای مدل TS500N EN3 کیفیت بالا، قیمت مناسب، راحتی و امنیت جهت مصرف کننده قابلیت تنظیم سرعت بسته شدن در هر دو مدل و قابلیت تنظیم سرعت نهایی برای مدل Ts500nvبه وسیله پیچ تنظیم از بالا دارای پیچ امنیتی جهت جلوگیری از خرابکاری دارای مکانیسم (back check)جهت جلوگیری از باز شدن خارج از کنترل دارای چندین انتخاب جهت زاویه باز نگه داشتن درب 85،90 ،105،120، درجه خصوصیات آرام بندهای TS500N EN3,TS500NV ارتفاع 42 میلیمتر این آرام بندها بی نطیر بوده و ایده آل برای ساختمان های نوساز یا در حال بازسازی می باشد.عملکرد ظریف این آرام بندها در ئرب های سایز کوچک و متوسط تا عرض 1100میلیمتر و 150کیلوگرم آن ها را از یکدیگر آرام بند ها متمایز می سازد. طول عمر بالای قطعات به کار رفته در این آرام بند ها تا 500.000 بار باز و بسته شدن بدون گونه مشکلی را تضمین می کند.

شرکت Geze به عنوان یکی از پیشگامان تولید درب های مدرن، در زمینه آرام بند نیز همواره به دنبال نوآوری بوده است.این شرکت همواره در تلاش برای تولید محصولی بوده است که علاوه بر تامین نیازهای اساسی مشتری، پرکاربرد و مقرون به صرفه نیز باشد.

عملکرد هوشمندانه، طول عمر بالا و طراحی ظزیف و چشم نواز آرام بند های GEZE آن را به یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت در سراسر دنیا تبدیل کرده است. کنترل کیفیت شرکت GEZE دارای گواهینامه ISO9001 می باشد.آرام بند های این شرکت همچنین مورد تایید استلنداردهای EN1155/EN1154/EN1158 نیز می باشد.

پرشیا در

1396/9/22

مقالات مرتبط
1395/5/10 درب های اتوماتیک شیشه ای Ferrari World Abu Dhbi

امروزه در ساختمان های عمومی رفت و آمد بسیار آسان شده است. در شرکت Ferrari World Abu Dhbi با نصب درب های اتوماتیک شیشه ای لولایی GEZE Slimdrive EMD-F عبور و مرور برای بازدیدکنندگان و کودکان بسیار راحت شده است....

مشاهده بیشتر
1395/5/11 درب اتوماتیک شیشه ای ریلی (Sliding Glass Door)

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی(Sliding Glass Door) ساخت کارخانه GEZE آلمان بدون محدودیت تردد دارای استاندارد های TUV – CE – ISO 9001 DIN EN – می باشد....

مشاهده بیشتر
1397/11/2 درب اتوماتیک کشویی؛ آستانه ورود به دنیای مدرن

...

مشاهده بیشتر